Zavrieť

Porady

začínajúca choroba

dobrý deň, prosím vás poradte nejaký dobrý domácí liek pri začínajúcej chorobe, určite to poznáte, začnú vás štípať oči, celé telo vás bolí, hlava ide vybuchnúť. práve toto prežívam ja a este som aj v práci. poradte nejaký liek, nech to rýchlo zmizne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    Najlepší domáci liek je posteľ, spánok a čajík . Ale kým som v práci pomáha nasledovná kúra: echinaceový čaj s citrónom, lyžica lesného medu a 20 echinaceových kvapiek od Dr. Theissa každé 2 hodiny. Potom, keď už je tá možnosť uvariť čajík z citrónového Coldrex-u, vypiť už v postieľke ešte horúci a aspoň hodina spánku. Tiež pomáha odšťavený citrón s medom.
    Naposledy upravil petra:-) : 21.12.06 at 10:07

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    petra:-)
    Najlepší domáci liek je posteľ, spánok a čajík . Ale kým som v práci pomáha nasledovná kúra: echinaceový čaj s citrónom, lyžica lesného medu a 20 echinaceových kvapiek od Dr. Theissa každé 2 hodiny. Potom, keď už je tá možnosť uvatiť čajík z citrónového Coldrex-u, vypiť už v postieľke ešte horúci a aspoň hodina spánku. Tiež pomáha odšťavený citrón s medom.
    Ja som sa odchovala na šumivom Aspre 3x denne, pretože na posteľ účtovník v tomto období nemohol ani pomyslieť.A vždy zabralo.

    janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

    janka.janka
    plne s Tebou sucitim, so mnou je to dnes velmi podobne... pokial si v praci a nemozes lezat, tak mne sa vzdy osvedcili homeopaticke cmulacie tabletky - paragrippe, kazdu hodinku cmulas dve az kym sa to nezlepsi. A ked uz budes vecer doma, tak okrem tepleho caju, citrona, medu je velmi dobra cibula - ta znici vela bakterii..

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Ibalgin 400 a sumive Calcium. A aj tie homeopatika su dobre. No a vitaminy - samozrejme.

    začínajúca choroba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.