Zavrieť

Porady

Odhlásenie dohodára mailom

mala by som jednu otázku. K 31. 12. 2006 končí pracovný pomer pracovníčka na dohodu o vykonaní práce. Zároveň od 1. 1. 2007 začína pracovať v hlavnom pracovnom pomere. Zaslala som do SP mailom odhlášku dohody k 31. 12. 2006 a zároveň prihlášku na hlavný pracovný pomer od 1. 1. 2007. Stačí ak originály odhlášky a prihlášky odnesiem do SP 2. 1. 2007 ? Viem že registrácie oznámené mailom, faxom, SMS treba potvrdiť do 3 dní - len neuvádza sa či ide o dni kalendárne alebo pracovné.
Vopred ďakujem za radu a prajem všetkým ochotným poraďákom pekný Nový rok.
Gaba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    GABAZ
    mala by som jednu otázku. K 31. 12. 2006 končí pracovný pomer pracovníčka na dohodu o vykonaní práce. Zároveň od 1. 1. 2007 začína pracovať v hlavnom pracovnom pomere. Zaslala som do SP mailom odhlášku dohody k 31. 12. 2006 a zároveň prihlášku na hlavný pracovný pomer od 1. 1. 2007. Stačí ak originály odhlášky a prihlášky odnesiem do SP 2. 1. 2007 ? Viem že registrácie oznámené mailom, faxom, SMS treba potvrdiť do 3 dní - len neuvádza sa či ide o dni kalendárne alebo pracovné.
    Vopred ďakujem za radu a prajem všetkým ochotným poraďákom pekný Nový rok.
    Gaba
    Tie 3 dni sú asi pracovné.Ja mám tú skúsenosť s pobočkou BA okolie, že berú pracovné dni.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    smith
    Tie 3 dni sú asi pracovné.Ja mám tú skúsenosť s pobočkou BA okolie, že berú pracovné dni.
    Na stránke je písané že do troch dní, čiže nie je špecifikované či pracovné alebo kalendárne. Logicky mi to vychádza na kalendárne ale zatiaľ som sa nestretla s tým že by dali pokutu za nejaký ten deň omeškania pokiaľ to nahlásiš popredu mailom alebo faxom

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    katkaj
    Na stránke je písané že do troch dní, čiže nie je špecifikované či pracovné alebo kalendárne. Logicky mi to vychádza na kalendárne ale zatiaľ som sa nestretla s tým že by dali pokutu za nejaký ten deň omeškania pokiaľ to nahlásiš popredu mailom alebo faxom
    Aj ja si tak myslím, ale nerada by som niečo premeškala, je to nový klient. A dnes už nestíham utekať do SP.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    GABAZ
    Aj ja si tak myslím, ale nerada by som niečo premeškala, je to nový klient. A dnes už nestíham utekať do SP.
    Tak to pošli poštou

    Odhlásenie dohodára mailom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.