Zavrieť

Porady

Rok po úraze.

Prosím o radu.Bude rok čo som mal pracovný úraz na prstoch pravej ruky.Stále nedovriem-nezovriem hlavne prostredník a prstenník.Prsty mám mierne deformované,hlavne v kĺboch.Neviem či je možnosť,aby lekár posúdil stav,ktorý sa do budúcna už asi nezmení,či existuje bodové ohodnotenie a finančná náhrada alebo je záležitosť už uzavretá.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    keďže to vyzerá na trvalé následky, tak máš nárok, ovšem ak bol úraz zavinený organizáciou

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    fachman
    Prosím o radu.Bude rok čo som mal pracovný úraz na prstoch pravej ruky.Stále nedovriem-nezovriem hlavne prostredník a prstenník.Prsty mám mierne deformované,hlavne v kĺboch.Neviem či je možnosť,aby lekár posúdil stav,ktorý sa do budúcna už asi nezmení,či existuje bodové ohodnotenie a finančná náhrada alebo je záležitosť už uzavretá.Ďakujem.
    ahoj fachman
    z tvojho príspevku nieje jasné,či už pracuješ,či pracuješ na pracovnej pozícii ako pred tvojím pracovným úraz a mnoho ďalších otázok týkajúcich sa tvojho pracovného úrazu,napr. bolo ti vyplatené bolestné???
    aby si sa dostal trochu do ,,obrazu,, doporučil by som ti si trošku pozrieť
    zákon č.437/2006 Z.z. o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia aj s jeho prílohami,ďalej pripájam link sociálnej poisťovne,nakoľko táto tieto vypláca,a k ich vyplateniu dochádza až na základe tvojej žiadosti,po ,,plelúskaní,, tohto linku ktorý obsahuje mnoho rád a informácii ako máš postupovať,aké a od koho aké tlačivo potrebuješ a ďalšie rady týkajúce sa tvojho pracovného úrazu,dúfam že po ich prečítaní budeš môcť všetko týkajúce sa okolo tvojho pracovného úrazu vybaviť,však sa jedná o peniaze, k tvojej spokojnosti

    link sociálnej poisťovne:

    http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1180


    s pozdravom karol
    Naposledy upravil karol.za : 01.01.07 at 13:13 Dôvod: doplnenie textu

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Pracujem od skončenia rehabilitácie,organizácia úraz nezavinila,dostal som náhradu za bolestné a sťaženie spol.uplatnenia.Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.