Zavrieť

Porady

statny fond rozvoja byvania

neviete ako to presne funguje , respektive nemate niekto osobne skusenosti viem aka je web stranka ale akosi sav tom neviem vyznat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nataša je offline (nepripojený) Nataša

    usilovná pracovníčka Nataša
    tiež by sme ho chceli využiť. najlepšie asi bude, ísť sa na "pobočku" priamo opýtať. švagor si ho vybavoval pred cca 4 rokmi. boli to pekné behačky, ale vybehal.

    jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

    stale naivna a neznala jamNicka
    ak si nájdeš ich stránky- ŠFRB, nájdeš tam aj tlačivá na žiadosť a prílohy, ktoré musíš mať. Postupuj podľa nich a treba sa priebežne aj poradiť a skontrolovať aj s poverenou osobou na MÚ, kde žiadosť podávaš. No väčšinu dokumentov potrebuješ pomerne čerstvých- nesmú byť staršie ako 3 mesiace.
    Ja som si tam našiel na tej stranke všetko email, adresu aj tel. kam dať žiadosť .
    Už ju len spracovať?

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    S manzelom sme ty stastny, co sme dostali v roku 2006 pozicku zo SFRB na stavbu RD. Je to papierovanie, ale nieje to az take strasne. Najlepsie je tam zajst osobne, a oni ti poradia. Neviem na aky ucel budes ziadat. Ale na stavbu RD k ziadosti potrebujes potvrdenia o prijme, rucitelov, projekt RD, certifikat projektanta, stavebneho dozoru, vypis z katastra, rozpocet na stavbu RD od rozpoctara, doklad o vyske vlastnych financii vo vyske 20% z rozpoctu RD. Uz ma viac nenapada. Podavali sme ziadost niekedy zaciatkom februara 2006 spolu so vsetkymi dokladmi, v maji nam ju schvalili a v juli nam dali k dispozicii ucet, odkial to platime.

    Nataša je offline (nepripojený) Nataša

    usilovná pracovníčka Nataša
    ahoj, chcem sa spýtať k tomu potvrdeniu o príjme. dáva sa za predchádzajúci kalendárny rok? alebo za posledné 3 mesiace? aby som vedela, či si mám robiť nádeje :-)

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    kamarat ma uver so stavebnej spor. 2,99 myslim ale garantovane na 5 rokov a potom tušim 5,5 alebo 5,9..
    inač šfrb je dosť blby v tom že peniaze nevidiš len kupuješ a behaš do banky s fakturami..Mal som aj uver so slov. sp. a tam sa nikto nestaral kde a za kolko nakupim , hlavne že som splacal. avšak som dokazal nakupiť aj bez faktury a tak sa vyšši urok nakoniec vratil v podobe ušetrenych penazi

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    drozdm Pozri príspevok
    kamarat ma uver so stavebnej spor. 2,99 myslim ale garantovane na 5 rokov a potom tušim 5,5 alebo 5,9..
    inač šfrb je dosť blby v tom že peniaze nevidiš len kupuješ a behaš do banky s fakturami..Mal som aj uver so slov. sp. a tam sa nikto nestaral kde a za kolko nakupim , hlavne že som splacal. avšak som dokazal nakupiť aj bez faktury a tak sa vyšši urok nakoniec vratil v podobe ušetrenych penazi
    dakujem za radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.