Zavrieť

Porady

socialka - zmeny

chcela by som sa spytat, ci musim nahlasovat zmenu mena zamestnanca - pri sobasi, do socialky, pripadne zp, ked je to vedene podla rodnych cisiel. v zdravotnej mi povedali ze netreba, ale ze pre istotu mam, tak to je taka odpoved, ze neviem. do socialky by som poslala reg. list FO a zaskrtnem zmena, ale do zdravotnej neviem najst vhodne tlacivo.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    korduľa
    chcela by som sa spytat, ci musim nahlasovat zmenu mena zamestnanca - pri sobasi, do socialky, pripadne zp, ked je to vedene podla rodnych cisiel. v zdravotnej mi povedali ze netreba, ale ze pre istotu mam, tak to je taka odpoved, ze neviem. do socialky by som poslala reg. list FO a zaskrtnem zmena, ale do zdravotnej neviem najst vhodne tlacivo.
    dakujem
    Do ZP som to riešil hromadným oznámením tak, že ukončil som poistenie pod rodným menom k dátumu sobáša, a prihlásil som na druhý deň s novým menom. Všetko na jednom tlačive. ZP potvrdila prijatie oznámenia, a nemali žiadne námietky. Do SP cey RLFO zmena. K obom som priložil kôpiu sobášneho listu.

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    dakujem za odpoved, bude velky problem, ked to chcem nahlasit spatne 2 mesiace, pani je na RD a nejak nam to nenahlasila, ze sa vydala

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    korduľa
    dakujem za odpoved, bude velky problem, ked to chcem nahlasit spatne 2 mesiace, pani je na RD a nejak nam to nenahlasila, ze sa vydala
    Urob to čo najskôr. Zatiaľ som neobdržal penále od SP a ZP, keď som posielal tieto zmeny oneskorene.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.