Zavrieť

Porady

pomoooc, odišla mi tlačiareň

zdá sa, že moja ani nie dvojročná tlačiareň odišla dnes v noci definitívne do dôchodku....pomoooc
potrebujem poradiť, akú by som mala kúpiť novú...pri objeme tlače cca 15 -20 tisíc lajstrov A4 ročne...nejaké šikovné HP by som prichýlila na mojom pracovnom stole...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    brm
    zdá sa, že moja ani nie dvojročná tlačiareň odišla dnes v noci definitívne do dôchodku....pomoooc
    potrebujem poradiť, akú by som mala kúpiť novú...pri objeme tlače cca 15 -20 tisíc lajstrov A4 ročne...nejaké šikovné HP by som prichýlila na mojom pracovnom stole...
    Mám ten istý problém. Mala so tlačiareň HP laser 1150. Teraz mi poradili, že v súčasnej dobe je ekonomická HP laser 1118. Cenovo je okolo tých 4000 bez DPH. Ešte ju nemám, takže presne neviem sumu.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Odporúčam značku Kyocera, konkrétne model FS-720 (mám ju v kancelárii). Je to už výbehový model, ktorý sa dá kúpiť za 5.000,- Sk a pritom je 1,5 krát rýchlejšia ako HP 1018, toner do nej stojí okolo 3.400,- Sk a má kapacitu 6.000,- strán. (náklady na 1 stanu = 0,60 Sk).

    Ak by ste model FS-720 už nezohnala, tak potom model FS-920 (stojí 8.400,- Sk)

    Na porovnanie toner do HP 1018 stojí 2.400,- Sk a má kapacitu 2.000 strán (náklady na 1 stranu = 1,20 Sk). Čiže pri ročnej záťaži 20.000 strán sa na toneri ušetrí 12.000,- Sk.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    chlap
    Odporúčam značku Kyocera, konkrétne model FS-720 (mám ju v kancelárii). Je to už výbehový model, ktorý sa dá kúpiť za 5.000,- Sk a pritom je 1,5 krát rýchlejšia ako HP 1018, toner do nej stojí okolo 3.400,- Sk a má kapacitu 6.000,- strán. (náklady na 1 stanu = 0,60 Sk).

    Ak by ste model FS-720 už nezohnala, tak potom model FS-920 (stojí 8.400,- Sk)

    Na porovnanie toner do HP 1018 stojí 2.400,- Sk a má kapacitu 2.000 strán (náklady na 1 stranu = 1,20 Sk). Čiže pri ročnej záťaži 20.000 strán sa na toneri ušetrí 12.000,- Sk.
    Dík za info. Z toho sa aj ja rada poučím. Idem ju pohľadať na internete.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    tinaM
    Dík za info. Z toho sa aj ja rada poučím. Idem ju pohľadať na internete.
    Uľahčím hľadanie - ja som pozeral (aj kupoval) TU: http://www.shark.sk/default.aspx?con...arams=typ_t;35

    Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

    Cecilia
    Mám už druhú Minoltu PagePro /teraz 1400W/ a veľmi sa z nej teším. Táto stála okolo 4500, predchádzajúca pred niekoľkými rokmi okolo 20 000Sk.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Cecilia
    Mám už druhú Minoltu PagePro /teraz 1400W/ a veľmi sa z nej teším. Táto stála okolo 4500, predchádzajúca pred niekoľkými rokmi okolo 20 000Sk.
    Vieš, mne nejde ani tak o cenu tlačiarne pri nákupe, ale aké sú prevádzkové náklady. Neviem, či Minolta nemá drahé tonery. To sa poradím s našim dodávateľom tonerov. Dík.

    pomoooc, odišla mi tlačiareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.