Zavrieť

Porady

chyba serveru Porada alebo môjho PC?

Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    denisadam
    Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?
    Mne nenačítalo stránku PORADA len jediný raz. Včera večer, okolo 22.00 hod. Ale na to nás Richard upozorňoval...

    denisadam je offline (nepripojený) denisadam

    denisadam
    neviete mi potom poradiť v čom by mohla byť chyba na mojom PC? mne najprv načítava nejaké kódy, znaky alebo čo to je.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    denisadam
    neviete mi potom poradiť v čom by mohla byť chyba na mojom PC? mne najprv načítava nejaké kódy, znaky alebo čo to je.
    Veď bol veľký ,červene napísaný oznam od Richarda , že prechádza na nový server a to spôsobilo pomalé načítavanie Porady.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    denisadam
    Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?

    problém mohol nastať tak do dnešného večera, pretože niektorí provideri ešte mohli smerovať na starý server....

    Ale teraz by to už malo byť v poriadku. Ak nie je napíš mi SSku.

    chyba serveru Porada alebo môjho PC?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.