Zavrieť

Porady

Ročné hlásenie na DÚ

Môžem toto hlásenie za rok 2006 podať už teraz alebo až v marci? Všetky údaje k hláseniu vlastne mám, teda niet na čo čakať. Alebo sa mýlim?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

busko
Môžem toto hlásenie za rok 2006 podať už teraz alebo až v marci? Všetky údaje k hláseniu vlastne mám, teda niet na čo čakať. Alebo sa mýlim?
Aké toto hlásenie? Ale podať môžeš, nemusíš čakať na posledný termín. No ak sa bude niečo meniť, budeš musieť podávať opravné.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

busko
Môžem toto hlásenie za rok 2006 podať už teraz alebo až v marci? Všetky údaje k hláseniu vlastne mám, teda niet na čo čakať. Alebo sa mýlim?
A vieš že ťa nikto nepožiada o vykonanie ročného zúčtovania ??
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Upozorňujem na to, že do hlásenia sa vypisuje za každého zamestnanca aj údaj o výsledku ročného zúčtovania.
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

jankasm
Upozorňujem na to, že do hlásenia sa vypisuje za každého zamestnanca aj údaj o výsledku ročného zúčtovania.
Teraz začínam pochybovať. Netýkajú sa údaje o RZ zúčtovania v roku 2006 za rok 2005 (tieto už mám)?
0 0
busko busko

busko je offline (nepripojený) busko

fipina
Netýkajú sa údaje o RZ zúčtovania v roku 2006 za rok 2005 (tieto už mám)?
Veď práve o to mi ide.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

fipina
Teraz začínam pochybovať. Netýkajú sa údaje o RZ zúčtovania v roku 2006 za rok 2005 (tieto už mám)?
Len teraz je rok 2007 a bude sa robiť ročné zúčtovanie za rok 2006 a to predpokladám ešte nikto nerobil Aj keď človek nikdy nevie
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

busko
Veď práve o to mi ide.
Do ročného prehľadu za rok 2006 sa dávajú údaje z ročného zúčtovania tiež za rok 2006
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

busko
Veď práve o to mi ide.
Za rok 2005 je to už po termíne.
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

katkaj
Len teraz je rok 2007 a bude sa robiť ročné zúčtovanie za rok 2006 a to predpokladám ešte nikto nerobil Aj keď človek nikdy nevie
Robím to prvýkrát, tak sa chcem uistiť.
Do hlásenia za rok 2006 zapíšem údaje o RZD, ktoré len teraz budem robiť (čiže RZD za rok 2006)?
Takže nie údaje z RZD vykonaného v r. 2006 (za rok 2005)?
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

fipina
Robím to prvýkrát, tak sa chcem uistiť.
Do hlásenia za rok 2006 zapíšem údaje o RZD, ktoré len teraz budem robiť (čiže RZD za rok 2006)?
Takže nie údaje z RZD vykonaného v r. 2006 (za rok 2005)?
Áno za rok 2006 ktoré budeš len teraz robiť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

fipina
Robím to prvýkrát, tak sa chcem uistiť.
Do hlásenia za rok 2006 zapíšem údaje o RZD, ktoré len teraz budem robiť (čiže RZD za rok 2006)?
Takže nie údaje z RZD vykonaného v r. 2006 (za rok 2005)?
Áno, správne, pretože vykonať RZD musíš do dátumu podania Hlásenia.
0 0
maca88 maca88

maca88 je offline (nepripojený) maca88

Potrebovala by som poradiť. Pozeram si práve predošlé ročné hlásenia na DU. A na niečo som narazila.
Kde v hlásení za rok 2006 bude figurovat nedoplatok-preplatok z RZD za rok 2006? Vsade su kolonky za predch.dzaň.obdobie, nie za zdaň.obdobie za ktoré sa výkaz podáva.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

maca88
Potrebovala by som poradiť. Pozeram si práve predošlé ročné hlásenia na DU. A na niečo som narazila.
Kde v hlásení za rok 2006 bude figurovat nedoplatok-preplatok z RZD za rok 2006? Vsade su kolonky za predch.dzaň.obdobie, nie za zdaň.obdobie za ktoré sa výkaz podáva.
Nikde, veď predsa ročné zúčtovanie dane za rok 2006 budeme robiť v roku 2007.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

maca88
Potrebovala by som poradiť. Pozeram si práve predošlé ročné hlásenia na DU. A na niečo som narazila.
Kde v hlásení za rok 2006 bude figurovat nedoplatok-preplatok z RZD za rok 2006? Vsade su kolonky za predch.dzaň.obdobie, nie za zdaň.obdobie za ktoré sa výkaz podáva.
No a predchádzajúce zdaňovacie obdobie (podľa mňa rok 2006 ) nie je to isté ako obdobie, za ktoré sa výkaz podáva? (hlásenie za rok 2006 )
0 0
maca88 maca88

maca88 je offline (nepripojený) maca88

takze tam uvediem len nedoplatok - preplatok z RZD za rok 2005, ktorý bol uvedený v prehľade za 1.Q.2006?
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

maca88
takze tam uvediem len nedoplatok - preplatok z RZD za rok 2005, ktorý bol uvedený v prehľade za 1.Q.2006?
Nie uvedieš tam preplatok/nedoplatok z RZD za predchádzajúce zdaňovacie obdobie (za rok 2006), ktoré si povinná vykonať zamestnancom do konca marca 2007.
0 0
maca88 maca88

maca88 je offline (nepripojený) maca88

prepacte už mi nezapaluje, a kde to uvediem _ do riadkov 2,3 zv I.časti, ale potom mi to nebude sediet s prehľadmi za rok 2006

este pridavam, na tlacive je na 1. strane uvedene za zdan.obdobie za ktore sa vykaz podava, a na dalsich uz je uvedene obdobie predchadzajuce
Naposledy upravil maca88 : 26.01.07 at 09:46
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Nemáte náhodou tlačivko Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov????
Prosíííííííímmmmmmmmm
Vďaka Silvia
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
SilviaS
Nemáte náhodou tlačivko Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov????
Prosíííííííímmmmmmmmm
Vďaka Silvia
www.drsr.sk
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

SilviaS
Nemáte náhodou tlačivko Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov????
Prosíííííííímmmmmmmmm
Vďaka Silvia
Prikladám tlačivko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať