Zavrieť

Porady

Štrudľa

Moja dcéra pečie vynikajúce štrudle, len vždy je nešťastná z toho že jej na povrchu praskne, neviete jej poradiť? Robí to z lístkového cesta kúpeného v JEDNOTE.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Štrúdľa praská napr. vtedy, ak je veľa náplne a cesto je tenké, ak je náplň mokrá(napr.jablková) a pri pečení má snahu tekutina z nej sa odparovať a namá kam. Preto sa cesto na povrchu popicháva vidličkou. Niekedy ani to nestačí a cesto praskne. Ja si lístkové cesto občas robím sama, ale z kupovaných za najlepšie považujem mrazené od Radomy.

    Čo keby sa naučila ťahanú štrúdľu? V tejto téme
    http://www.porada.sk/t14255-strudla....=%B9tr%FAd%B5a
    som dala podrobný popis(prísp.18)
    http://www.porada.sk/showpost.php?p=139864&postcount=18

    Prečítaj si aj komentáre od dievčat a ich nadšenie, že to zvládli. Ozaj to nie je taký veľký problém zvládnuť, ako sa zdá. Je výborná a nepraská.
    ahoj, ja tiež robím štrudľu z lístkoveho cesta, no ja ju pred peccenim potriem žltkom a este na ňu pokrajam kusky masla. Má peknú farbu a nepopraská. Dôležitá je teplota 160 stupňov tepplovzduná rúra.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Kolenčík
    Ďakujem Marína, vyskúšame spolu.
    Potom napíš, prosím, ako to dopadlo.

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Všetko sme robili ako bolo treba a zas to nevyšlo - praskla. Došli sme k uzáveru, že je to cestom, od iného výrobcu bolo kvalitnejšie. Budeme skúšať ďalej. Za rady ďakujem.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Nakoniec sa dopracujete k tomu, že budete ťahať. Aj tak len ťahaná je štrúdľa a z lístkové, kysnutého a pod. sú záviny. A vy chcete štrúdľu. Skúste a uvidíš, akí budete pyšní, že viete ťahať cesto na štrúdľu.
    Ja pridam svoj recept na dietnu strudlu,je dobra cesto 250dkg hladkej muky 1 kelimok kyslej smotany i vajce vajce nemusite dat.Cesto sa da dobre rozvalkat napln podla chuti cesto potriet olejom upiect dobru chut

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    Nech skúsi štrúdlové cesto, alebo nech to potrie poriadne vrstvou vajíčka. Bábika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.