Zavrieť

Porady

zápočtový list

Zamestnanec pracoval v nasej firme 4 mesiace v r. 2006 - od 4-7/2006. Po skonceni PP som mu vystavila zapoctovy list, no este v priebehu roka sme ho opat zamestnali od 11/2006 do 1/2007 (pod novym poradovym cislom). Teraz ked mu vystavujem zapoctovy list, software mi nezaratava cely pocet dni ktore u nas odpracoval, ale len dni od 11/06 do 1/2007. Musim mu to ja rucne zratat, alebo staci, ak bude mat od nas 2 zapoctove listy za obe odpracovane obdobia?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    monikad
    Zamestnanec pracoval v nasej firme 4 mesiace v r. 2006 - od 4-7/2006. Po skonceni PP som mu vystavila zapoctovy list, no este v priebehu roka sme ho opat zamestnali od 11/2006 do 1/2007 (pod novym poradovym cislom). Teraz ked mu vystavujem zapoctovy list, software mi nezaratava cely pocet dni ktore u nas odpracoval, ale len dni od 11/06 do 1/2007. Musim mu to ja rucne zratat, alebo staci, ak bude mat od nas 2 zapoctove listy za obe odpracovane obdobia?
    Dakujem
    Myslím si že by mal mat dva zápočtové listy, nakolko medzi 7/2006 kedy od Vás odišiel a 11/2006 kedy ste ho znova zamestnali, tak mohol mat iné dalsie zamestnanie,takže v druhom zápočtovom liste by mohol byt už narátaný aj predch.PP.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    monikad
    Zamestnanec pracoval v nasej firme 4 mesiace v r. 2006 - od 4-7/2006. Po skonceni PP som mu vystavila zapoctovy list, no este v priebehu roka sme ho opat zamestnali od 11/2006 do 1/2007 (pod novym poradovym cislom). Teraz ked mu vystavujem zapoctovy list, software mi nezaratava cely pocet dni ktore u nas odpracoval, ale len dni od 11/06 do 1/2007. Musim mu to ja rucne zratat, alebo staci, ak bude mat od nas 2 zapoctove listy za obe odpracovane obdobia?
    Dakujem
    Daj mu dva zápočtové listy za každé to obdobie zvlášť. A mimochodom medzi tými vašimi obdobiami niekde nepracoval?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Vzhľadom k tomu, že Ti riadne nezdokladoval obdobie keď u Vás nepracoval, tak mu daj rozhodne 2 zápočty o odpracovaných rokoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.