Zavrieť

Porady

Dohoda študenta

Mam na vas prosbu.Mame zamestnaného studenta na dohodu o Brig.Praci St.v trvani od 14.12.06 do 31.01.06. 15 hod. tyzdenne. Zajtra konci, ale chceme pokracovat dalej v zamestanani tohto studenta na obdobie 2 mesiacov. Akým systemom to mam spravit odhlasit ho a urobit novu dohodu od 01.02.07, alebo da sa predlzit platnost tejto prvej dohody na dalsie 2 mesiace nejakým dodatkom a tym nemusim chodit na SP a odhlasit a prihlasit ho. Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    glglgl
    Mam na vas prosbu.Mame zamestnaného studenta na dohodu o Brig.Praci St.v trvani od 14.12.06 do 31.01.06. 15 hod. tyzdenne. Zajtra konci, ale chceme pokracovat dalej v zamestanani tohto studenta na obdobie 2 mesiacov. Akým systemom to mam spravit odhlasit ho a urobit novu dohodu od 01.02.07, alebo da sa predlzit platnost tejto prvej dohody na dalsie 2 mesiace nejakým dodatkom a tym nemusim chodit na SP a odhlasit a prihlasit ho. Dakujem za pomoc.
    Ak bola v dohode vymedzená doba vykonania práce,, tak už iba odhlásiť a znovu prihlásiť.
    Naposledy upravil Tweety : 30.01.07 at 07:01

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Ja by som spísala novú dohodu od 1.2.2007, ale na sociálku by som nič nenahlasovala. Je zbytočné odhlásiť ho 31.1. a nahlásiť 1.2. pokiaľ sa stále jedná o dohodu oBPŠ.
    Mala som také dohody, ktoré mi nadväzovali, bola spísaná nová dohoda, založená do toho istého spisu zamestnanca, ale na sociálku som nič neprehlasovala. Jedine až ked sa naozaj dohoda skončila, tak som študenta odhlásila zo sociálky.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    inuš
    Ja by som spísala novú dohodu od 1.2.2007, ale na sociálku by som nič nenahlasovala. Je zbytočné odhlásiť ho 31.1. a nahlásiť 1.2. pokiaľ sa stále jedná o dohodu oBPŠ.
    Mala som také dohody, ktoré mi nadväzovali, bola spísaná nová dohoda, založená do toho istého spisu zamestnanca, ale na sociálku som nič neprehlasovala. Jedine až ked sa naozaj dohoda skončila, tak som študenta odhlásila zo sociálky.
    Áno, logicky by to takto malo byť, ale SP vyžaduje niečo iné.
    Každá jedna dohoda musí byť prihlásená a odhlásená bez ohľadu na to, že na seba nadväzujú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.