Zavrieť

Porady

Danove priznanie

Caute,

vypisujem danove priznanie. Do riadkov, v ktorych nebudu sumy mam napisat nuly?

Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hana57 je offline (nepripojený) hana57

    hana57
    Mam otazku, ak ma v SR zivnost, ma z nej prijmy, a tuto ukoncil a presiel do praconeho pomeru v CR, ako vyplnit danove priznanie, zapisat do celkovych prijmov sucet prijmov zo SR aj CR? A ten cesky prijem zapisat do ktorych riadkov?
    Vopred velmi pekne dakujem

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    hana57
    Mam otazku, ak ma v SR zivnost, ma z nej prijmy, a tuto ukoncil a presiel do praconeho pomeru v CR, ako vyplnit danove priznanie, zapisat do celkovych prijmov sucet prijmov zo SR aj CR? A ten cesky prijem zapisat do ktorych riadkov?
    Vopred velmi pekne dakujem
    ak ukončil živnosť predpokladám že v CR pracoval ako zamestnanec na pracovnú zmluvu.
    v tom prípade si vypíše daňové priznanie typu B kde v VI. oddiely tab. č. 1 uvedie príjmy zo živnosti a české príjmy prepočítané kurzom nbs na riadkoch 33, 34, 35 daňového priznania. Pre české príjmy použije metódu zápočtu dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.