Zavrieť

Porady

Rekvalifik. kurz - vznik živnosti

Dobrý deň,

mám známeho, kt. sa chce stať živnostníkom - izolatérstvo striech. Len si musí urobiť školenie, teda rekvalifikačný kurz na izolatérstvo striech. Vedel by mi niekto poradiť, prípadne dať link na nejakú organizáciu, kt. takéto školenia organizuje.

Ďakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Napríklad tu :

    http://www.jaspis.sk/index.php?act=3&id_c=25&level=1

    http://naj.sk/Katalog/Vzdelavanie/Vz...0DB6615C6DBFA5

    Treba si cez google zadať rekvalifikačný kurz a tam je toho veľa .

    Pukana je offline (nepripojený) Pukana

    Pukana
    Ďakujem, napísala som do jaspisu. Hľadala som kurz izoláterstva striech cez google a cez všetko možné, čo ma napadlo. Telefonovala som aj na úrad práce na rekvalifakčné, kde rôzne rekvalifikačné kurzy sprostredkujú. Ale priamo na túto profesiu nič nemajú. Asi skúsim postupne kontaktovať firmy, kt. sa touto činnosťou zaoberajú a kt. vyrábajú materiály na izolatérstvo striech.
    Inak už neviem. Je plno rôzných kurzov, ale priamo na toto som nič nenašla. :-)

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Potom napíšte , či sa podarilo niečo vybaviť .

    Pukana je offline (nepripojený) Pukana

    Pukana
    Samozrejme, ak sa mi podarí, tak napíšem. Možno to niekomu potom pomôže :-).
    Ďakujem za pomoc :-)

    Pukana je offline (nepripojený) Pukana

    Pukana
    V príspevku som sľúbila, že ak sa mi podarí zohnať nejaké školenie ohľadom izolatérstva striech, mám dať vedieť. Ozvali sa mi z jednej firmy, kde robia zaškolovací kurz, ak niekto potrebuje kontakt, napíšte súkr. správu. Aby som tu nerobila reklamu :-).

    janko1 je offline (nepripojený) janko1

    janko1
    Pukana Pozri príspevok
    V príspevku som sľúbila, že ak sa mi podarí zohnať nejaké školenie ohľadom izolatérstva striech, mám dať vedieť. Ozvali sa mi z jednej firmy, kde robia zaškolovací kurz, ak niekto potrebuje kontakt, napíšte súkr. správu. Aby som tu nerobila reklamu :-).
    p

    Potreboval by som surne skolenie na kurz izolaterstva ale nieviem, si poradit moje cisli 0915863265 surne

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Rekvalifikačný kurz, aby bol uznaný aj pri vybavení živnosti, musí byť vykonaný akreditovaným vzdelávacím zariadením! Skús sa informovať na Akadémii vzdelávania ( príslušnej pobočke ), oni robia rôzne druhy kurzov.

    Rekvalifik. kurz - vznik živnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.