Zavrieť

Porady

koniec roka priebežná položka v ALFA

Prosím este jedna malá otázka na konci roka som do priebežných položiek poslala 1000 Sk tým, že som urobila výber z bankomatu a potom 02.01. mi boli odpísané z účtu do priebežných položiek a alfa mi stale vyhadzuje, že zle zaúčtovaný doklad lebo nemá ten príjem v tomto roku. Ja totiž prechádzam z MRP do alfy a tak všetko tipujem ručne. Nevie mi niekto poradiť ? V počiatočných stavoch som v kolonke priebežná položka tuto sumu nastavila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    A nedala si tú hodnotu na opačnú stranu, alebo niečo s datumom ? Alfa hlási chybu, keď to nevie spárovať. Je to chyba č. 60. Pozri si to v zozname chýb a podľa toho postupuj.
    Naposledy upravil Manual : 10.02.07 at 18:28

    Paulinka je offline (nepripojený) Paulinka

    Paulinka
    no do kolonky počiatočné stavy som dala 1000 mínusom a keď si dam prehľad prijmov a výdavkov tak je tam nula . ale programu sa stale niečo nepáči a ked nahadzujem akykolvej príjemj do prieb položiek tak mi ponuka tu sumu.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Paulinka Pozri príspevok
    no do kolonky počiatočné stavy som dala 1000 mínusom a keď si dam prehľad prijmov a výdavkov tak je tam nula . ale programu sa stale niečo nepáči a ked nahadzujem akykolvej príjemj do prieb položiek tak mi ponuka tu sumu.
    Ale Alfa nerobí pri priebežných položkách s mínusovými hodnotami, ale buď je to na príjem na prieb. položku alebo výdaj z prieb. položky. Ale vždy kladná suma
    Naposledy upravil Manual : 11.02.07 at 12:56

    Paulinka je offline (nepripojený) Paulinka

    Paulinka
    Ja nemyslím , že som to zaradila do denníka minusom ale do kolonky počiatočné stavy. No proste aj ked to tam dam plusom ja to nechapem prečo to nerešpektuje ako prijem na PB z minuleho roka a logicky az tento rok výdaj na PB . A stale hlada zen príjem.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tu je ten istý problém

    http://www.porada.sk/showthread.php?t=42954

    Paulinka je offline (nepripojený) Paulinka

    Paulinka
    Tam je ten istý problém v podstate ale nevyriešený .Nedá sa to nejako spraviť aby mi tú čiastku vlastne pri každom nahlasení na priebežnú položku nevyhodilo a neponukalo aby som to vyrovnala?, ?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    No veď práve , je to problém len účtovania konca roka ale aj začiatku roka . Inak v účtovaní v priebehu roka je to v poriadku .

    koniec roka priebežná položka v ALFA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.