Zavrieť

Porady

Ukončenie PN a skonč.prac.pomeru

Zamestnankyňa bola dlhodobo na PN, schopná práce bola od 1.2.2007. V ten istý deň doniesla ukončenie PN a následne podala výpoveď k 1.2.2007. Čo jej mám počítať za deň 1.2.2007? Musím jej nahodiť normálne mesačnú mzdu za ten jeden deň aj keď už nepracovala? Nie je na to nejaká zložka mzdy /najlepšie neplatená/? Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sophie Pozri príspevok
    Zamestnankyňa bola dlhodobo na PN, schopná práce bola od 1.2.2007. V ten istý deň doniesla ukončenie PN a následne podala výpoveď k 1.2.2007. Čo jej mám počítať za deň 1.2.2007? Musím jej nahodiť normálne mesačnú mzdu za ten jeden deň aj keď už nepracovala? Nie je na to nejaká zložka mzdy /najlepšie neplatená/? Ďakujem za rady.
    Ako nepracovala?, ak iba podala výpoveď, tak jej trvá výpovedná doba, t.j. nemôže v ten istý deň skončiť PP. Alebo je to inak? Skús upresniť.

    sophie je offline (nepripojený) sophie

    sophie
    Tweety Pozri príspevok
    Ako nepracovala?, ak iba podala výpoveď, tak jej trvá výpovedná doba, t.j. nemôže v ten istý deň skončiť PP. Alebo je to inak? Skús upresniť.
    Doniesla mi okamžité skončenie prac.pomeru k 1.2.2007

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sophie Pozri príspevok
    Doniesla mi okamžité skončenie prac.pomeru k 1.2.2007
    Tak to potom nie je výpoveď, ale okamžité skončenie PP. To mení potom pohľadna vec. Ten jeden deň PN jej ešte preplatí SP nemocenské.

    sophie je offline (nepripojený) sophie

    sophie
    Tweety Pozri príspevok
    Tak to potom nie je výpoveď, ale okamžité skončenie PP. To mení potom pohľadna vec. Ten jeden deň PN jej ešte preplatí SP nemocenské.
    ona je/bola schopná práce od 1.2.2007 čiže mala byť v robote, namiesto toho sa tu zastavila na 10 min, aby doniesla papiere a odišla.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sophie Pozri príspevok
    ona je/bola schopná práce od 1.2.2007 čiže mala byť v robote, namiesto toho sa tu zastavila na 10 min, aby doniesla papiere a odišla.
    Ahá, nepozorne som prečítala, takže toho 1.2. má posledný pracovný deň- ak neodpracovala, tak A,.

    Ukončenie PN a skonč.prac.pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.