Zavrieť

Porady

bankové poplatky

Pekný deň
Chcem sa spýtať ako mám zaúčtovať bankový výpis. V jednom riadku je výber z bankomatu - 5 000,- SK a hneď za tým v tom istom riadku je - 6,- SK za výber v hotovosti. Mám to správne ak som to dala v peňažnom denníku do dvoch riadkov? Teda 5 000,- SK priebežná položka a 6,-SK poplatky.
Ďakujem za všetký odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    berry Pozri príspevok
    Pekný deň
    Chcem sa spýtať ako mám zaúčtovať bankový výpis. V jednom riadku je výber z bankomatu - 5 000,- SK a hneď za tým v tom istom riadku je - 6,- SK za výber v hotovosti. Mám to správne ak som to dala v peňažnom denníku do dvoch riadkov? Teda 5 000,- SK priebežná položka a 6,-SK poplatky.
    Ďakujem za všetký odpovede.
    Prvá účtovná operácia je výber a druhá účtovná operácia je poplatok za výber . Takže to máš správne .

    berry je offline (nepripojený) berry

    berry
    Dobre a keď to dávate do jedného riadku tak ako? Ja pracujem v Alfe a už som skúšala všetky možnosti a fakt neviem ako.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    berry Pozri príspevok
    Dobre a keď to dávate do jedného riadku tak ako? Ja pracujem v Alfe a už som skúšala všetky možnosti a fakt neviem ako.
    Alfa Ťa nepustí do jedného riadku . Zaúčtovať do dvoch riadkov .

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Ani neviem ako by to malo byť v jednom riadku, ak jedno ide cez priebežné položky a druhé je prevádzková réžia ??...ak sa to nerobí ručne...

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Alfa Ťa nepustí do jedného riadku . Zaúčtovať do dvoch riadkov .

    Akožeby ťa nepustila. Ja to robím ručne. A dávam to do jedného riadku. Teda B-01/001/001 a druhá položka taká istá. A program sa potom opýta či chcem číslovať od tohto čísla a ja dávam stále áno.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    zuhl Pozri príspevok
    Alfa Ťa nepustí do jedného riadku . Zaúčtovať do dvoch riadkov .

    Akožeby ťa nepustila. Ja to robím ručne. A dávam to do jedného riadku. Teda B-01/001/001 a druhá položka taká istá. A program sa potom opýta či chcem číslovať od tohto čísla a ja dávam stále áno.
    Rada sa dám poučiť ako môžem zaúčtovať v jednom riadku PP + bankový poplatok .

    Alebo napr. časť výdavku prevádzková réžia a časť výdavku materiál .

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Lenže ja som to tak od začiatku nepochopila. Lebo ja som nebrala že fyzicky v jednom riadku, ale v riadku ako trebárs 001.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.