Zavrieť

Porady

Vitamíny a ich uznateľnosť

Riky Riky

Riky je offline (nepripojený) Riky

Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?
Usporiadat
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
rozhodne by som to zaúčtovala ako výdavok neovplyvňujúci základ dane.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Riky Pozri príspevok
Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?
Ja sa strašne dobre cítim po červenom víne ... Potrebujem to na hlavu, tú mavám večer značne unavenú od prudkého rozmýšľania.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Johanka Pozri príspevok
Ja sa strašne dobre cítim po červenom víne ... Potrebujem to na hlavu, tú mavám večer značne unavenú od prudkého rozmýšľania.
Johanka, to by bolo keby sme si mohli dať do nákladov všetko čo nám robí dobre.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

... to by bolo na samostatnú tému .
Ešte k pôvodnej otázke - obdivujem slovenskú ľudovú tvorivosť .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Riky Pozri príspevok
Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?


Prečo neskúsiť to uznať do daňových výdavkov , ak bude dobrá argumentácia prečo nie .


P.S.Aká otázka taká odpoveď. Teraz neviem či je to sranda , alebo vážna otázka .
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.07 at 16:23
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Podľa skúseností z týchto dní - takéto otázky myslia daňovníci smrteľne vážne!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Johanka Pozri príspevok
Podľa skúseností z týchto dní - takéto otázky myslia daňovníci smrteľne vážne!
Johanka ja tomu neverím , to nie je možné , práveže pro takomto druhu otázky mám niekedy pocit , že si z nás niekto uťahuje , nechcem sa nikoho dotknúť , ale akoby to bol duplicitne registrovaný nick .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Možno nás len niekto skúša......
0 0
Riky Riky

Riky je offline (nepripojený) Riky

Som rád, že som vás pobavil. Prajem , aby ste v živote vždy všetko brali s humorom, tak ako túto tému.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Dosť smutné, že sa zabávaš na cudzí účet!
A nezabudni na to, že raz to raz môže otočiť proti Tebe, keď budeš potrebovať poradiť
0 0
Riky Riky

Riky je offline (nepripojený) Riky

mysimis Pozri príspevok
Dosť smutné, že sa zabávaš na cudzí účet!
A nezabudni na to, že raz to raz môže otočiť proti Tebe, keď budeš potrebovať poradiť
Ja som položil serioznu otázku a očakával som serioznu odpoveď. Nikto múdry z neba nespadol. To, že sa to môže raz otočiť voči druhým som myslel aj ja v predchádzajúcom príspevku. Nič som nikomu zle nepovedal a ani neurobil, voči mne sa nemá čo otočiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Riky Pozri príspevok
Ja som položil serioznu otázku a očakával som serioznu odpoveď. Nikto múdry z neba nespadol. To, že sa to môže raz otočiť voči druhým som myslel aj ja v predchádzajúcom príspevku. Nič som nikomu zle nepovedal a ani neurobil, voči mne sa nemá čo otočiť.
Riky SZČO by musel byť možno masérom , aby si mohol uplatniť gél ....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zita5 Pozri príspevok
Riky SZČO by musel byť možno masérom , aby si mohol uplatniť gél ....
...alebo gigolom.... klby ako kĺby
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Pokracujteeeeee, super relax. Aj ja chcem cervene, ba i gelik ..
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...alééé "kuš" Betka ty nezbednica, však mi fšetci pracujeme... na čo ty len nemyslíš...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

... pokračovanie po 22.00
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Johanka Pozri príspevok
... pokračovanie po 22.00
Len pracujte, ja uz citim prijemnu vonu v obyvacke z cerveneho ..
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčence ......
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

betka Pozri príspevok
Len pracujte, ja uz citim prijemnu vonu v obyvacke z cerveneho ..
Betka, Betka ty tých daňovákov určite zlomíš s takýmto vitamínom , už len tie sviečky jej chýbaju že Zitka
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak musim priznat, ze na zaver vecera som si s vami zase oddychla a nasmiala sa baby dik, zase to dopadlo ako v teme odpisy, myslim ze je to uz od tych spustu info co sa tu riesi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať