Zavrieť

Porady

Dôvodová správa

Prosím o radu. Márne sa pokúšam dopracovať k dôvodovej správe k novele obchodného zákonníka z roku 1999. Zákon bol vydaný pod č. 127/1999 Z.z. Skúšala som na stránke vlády, národnej rady, ministerstva financií ... avšak márne. Potrebujem iba vyššie uvedenú správu. Má niekto skúsenosti s ktorými sa so mnou ochotne podelí kde by som sa mohla ešte na internete pozrieť a predmetnú dôvodovú správu nájsť ?
Ďakujem. A na "revanš".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    josh je offline (nepripojený) josh

    josh
    UTFG alebo krajsie povedane ja by som skusil v googli natukat "127/1999 dovodova sprava" bez uvodzoviek a hned prve to je

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    josh Pozri príspevok
    UTFG alebo krajsie povedane ja by som skusil v googli natukat "127/1999 dovodova sprava" bez uvodzoviek a hned prve to je
    Bolo by super ak by dôvodová správa po rozkliknutí tam bola. Ale nie je. Je to novela k zákonu z roku 2004. Aj tak ďakujem za ochotu.
    Pôvodne som si myslela, že to nebude problém nájsť tak ako to býva v pripomienkovom konaní - predkladacia správa, dôvodová správa, rôzne doložky zlučiteľnosti ...Asi som sa mýlila

    elli je offline (nepripojený) elli

    elli
    rada Pozri príspevok
    Prosím o radu. Márne sa pokúšam dopracovať k dôvodovej správe k novele obchodného zákonníka z roku 1999. Zákon bol vydaný pod č. 127/1999 Z.z. Skúšala som na stránke vlády, národnej rady, ministerstva financií ... avšak márne. Potrebujem iba vyššie uvedenú správu. Má niekto skúsenosti s ktorými sa so mnou ochotne podelí kde by som sa mohla ešte na internete pozrieť a predmetnú dôvodovú správu nájsť ?
    Ďakujem. A na "revanš".
    v kniznici elektronickych dokumentov NR SR (virtualna kniznica): nrsr.sk - ceskoslovenská digitálna parlamentna kniznica - narodna rada 3 -
    a potom bud cez "schodze" alebo cez "dokumenty - parlamentna tlac"

    Tam sa mi podarilo najst aj dovodovu k povodnej 182/1993, ktora sa nikde inde "nevygooglovala"
    Naposledy upravil elli : 20.02.07 at 16:20

    ezexyel je offline (nepripojený) ezexyel

    ezexyel
    elli Pozri príspevok
    v kniznici elektronickych dokumentov NR SR (virtualna kniznica): nrsr.sk - ceskoslovenská digitálna parlamentna kniznica - narodna rada 3 -
    a potom bud cez "schodze" alebo cez "dokumenty - parlamentna tlac"

    Tam sa mi podarilo najst aj dovodovu k povodnej 182/1993, ktora sa nikde inde "nevygooglovala"
    ak by im to tam nahodou blblo, tak mozes aj priamo napisat mejla do NR SR a vyziadat si to. Trva im to par dni, ale odpisu a poslu ju - mam to vyskusane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.