Zavrieť

Porady

tak ako vy......

Dobry den. som zaciatocnik! Citam vase super odpovede a som na dne..... kde ste cerpali tolke vedomosti? vsetci sa viete zorientovat hned v probleme, mne to trva kym si poradim....... kde ste sa to vsetko naucili? poradte nejaku literaturu? chcem mat tolko vedomosti co vy!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AHA je offline (nepripojený) AHA

    AHA
    roky praxe, školení a študovania literatúry, tiež keď som prvý krát čítala
    zákon o dani z príjmu bola som hotová

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    Tým začiatočníkom bol raz každý, a čo sa týka literatúry, no najlepšou literatúrou je pre mňa Porada.sk a Drak.porada.sk , ............ostatné som odhlásila. - môj názor.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Literatúry je na trhu dosť,napr.Poradca,DÚPP,1000 riešení,atď. a hlavne prax,konzultácie, a v tejto oblasti sa stále učíš a na koniec aj tak zistíš že ešte veľa nevieš!

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Pohar Pozri príspevok
    Dobry den. som zaciatocnik! Citam vase super odpovede a som na dne..... kde ste cerpali tolke vedomosti? vsetci sa viete zorientovat hned v probleme, mne to trva kym si poradim....... kde ste sa to vsetko naucili? poradte nejaku literaturu? chcem mat tolko vedomosti co vy!
    Nevieme sa hneď zorientovať vo všetkom ...neupadaj. Ja som napríklad celý deň včera riešila jeden leassing, čo sa mi teraz zdá po vyriešení problém na pol hodiny, ale včera veru bol na celý deň

    Čítaj POradu, Draka, zákony, Metodické pokyny, Postupy atď. atď. a postupne to príde ...

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    ... začínala som s účtovníctvom v čase, keď o cenovo prístupnom SW na účtovníctvo nebolo ani vidu ani slychu . Peňažný denník som pekne vypisovala a keď som sa pomýlila, tak som ho prepisovala, lebo by som sa hanbila dať klientovi nejaký poprečiarkovaný produkt. Odbornú literatúru nemal kto vydávať, internet bol v SR v rovine sci-fi.
    Predstav si, že by si začínala za takýchto podmienok - teda radšej si to ani nepredstavuj, lebo by Ťa to vyplašilo .Využívaj vymoženosti vedy a techniky a obrň sa veľmi veľkou dávkou trpezlivosti - pri čítaní zákonov a iných súvisiacich opatrení, usmernení .... budeš ju potrebovať. A keď Ti bude z toho všetkého smutno, nájdi si na Porade nejakú veselú tému, niekedy nám tu celkom fajn šibe .

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Johanka Pozri príspevok
    ... začínala som s účtovníctvom v čase, keď o cenovo prístupnom SW na účtovníctvo nebolo ani vidu ani slychu . Peňažný denník som pekne vypisovala a keď som sa pomýlila, tak som ho prepisovala, lebo by som sa hanbila dať klientovi nejaký poprečiarkovaný produkt. Odbornú literatúru nemal kto vydávať, internet bol v SR v rovine sci-fi.
    Predstav si, že by si začínala za takýchto podmienok - teda radšej si to ani nepredstavuj, lebo by Ťa to vyplašilo .Využívaj vymoženosti vedy a techniky a obrň sa veľmi veľkou dávkou trpezlivosti - pri čítaní zákonov a iných súvisiacich opatrení, usmernení .... budeš ju potrebovať. A keď Ti bude z toho všetkého smutno, nájdi si na Porade nejakú veselú tému, niekedy nám tu celkom fajn šibe .
    Dosť často.

    Jana 55 je offline (nepripojený) Jana 55

    Jana 55
    Najlepšia je porada.sk.Nájdeš tu nielen odpovede na otázky, ale čo je hlavne ľudský prístup a ochotu super ľudí.(čo dnes už tak ľahko nenájdeš).
    Naposledy upravil Jana 55 : 01.03.07 at 09:41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.