Zavrieť

Porady

ZLA adresa na dod. fa

Mam zakaznika a priniesol mi uctovnictvo za cely rok....
odoberat tovar od jedneho dodavatela avsak behom roka si menil adresu na zl, samozrejme ze u dodavatela adresu nezmenil.
Takze na zivnostenskom liste ma adresu 1 a na fa adresu 2. Vsetky fa ma len od neho berie tovar len z jedneho velkoobchdu, kde mu samozrejme fa naspat opravit nechcu na spravnu adrsu... co teraz poradte?
ako to urobit aby to urobilo co najmensiu skodu v pripade danovej kontroly?
urobit nejake prehlasnie ze zmenil adresu a ze nedal dodavatelovi vediet a ten mu spatne nevie fa opravit alebo ako
?
fa do ucta davam na jeho rozhodnuti a na druhej strane aj musim lebo by som nemala vydavat potom z coho tovar co rpedal ale ako to osetrit aspon trosku


dakujem za kazdy typ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    inngrid Pozri príspevok
    Mam zakaznika a priniesol mi uctovnictvo za cely rok....
    odoberat tovar od jedneho dodavatela avsak behom roka si menil adresu na zl, samozrejme ze u dodavatela adresu nezmenil.
    Takze na zivnostenskom liste ma adresu 1 a na fa adresu 2. Vsetky fa ma len od neho berie tovar len z jedneho velkoobchdu, kde mu samozrejme fa naspat opravit nechcu na spravnu adrsu... co teraz poradte?
    ako to urobit aby to urobilo co najmensiu skodu v pripade danovej kontroly?
    urobit nejake prehlasnie ze zmenil adresu a ze nedal dodavatelovi vediet a ten mu spatne nevie fa opravit alebo ako
    ?
    fa do ucta davam na jeho rozhodnuti a na druhej strane aj musim lebo by som nemala vydavat potom z coho tovar co rpedal ale ako to osetrit aspon trosku


    dakujem za kazdy typ
    Asi by som dala vedľa adresy pečiatkou sú správnou adresou a poprosila dodávateľa, aby mi to oparafoval...

    ZLA adresa na dod. fa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.