Zavrieť

Porady

Náborový príspevok

Náborový príspevok - by sa dal charakterizovať ako jednorazové prémiové ohodnotenie vyplácané novému zamestnancovi na konci skúšobnej doby pre vybrané pozície (ak nejde o príspevok zo sociálneho fondu)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:p></o:p>
<o:p></o:p>
Náborový príspevok je:
1 - Z hľadiska zákona o dani z príjmu ( 595/2003 Z. z.)
Príjem, ktorý je predmetom dane podľa § 3 odst.1, písm. a – pretože ide o príjem podľa §5 odst. 1 – t.j zdaňuje sa
<o:p></o:p>
2 – Z hľadiska Zákonníka práce (311/2001 Z. z.)
- súčasť hrubej aj čistej mzdy zamestnanca,
- súčasť základu pre výpočet priemeru pre pracovno-právne účely, celá suma sa uplatňuje v jednom kvartály
- započítava sa do mzdy pre výpočet minimálnych mzdových nárokov podľa § 120
<o:p></o:p>
3 – Z hľadiska zákona o sociálnom poistení (461/2003 Z. z.) a zákona o zdravotnom poistení (580/2004 Z. z.)
- súčasť vymeriavacieho základu pre odvod poistného
<o:p></o:p>
Prosím Vás, vedel by niekto s určitosťou povedať, ktoré z predchádzajúcich tvrdení sú pravdou, polopravdou, alebo mätúcou nepravdou?
<o:p></o:p>
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Libi je offline (nepripojený) Libi

    Libi
    Dobrý deň všetci, naša firma by chcela poskytovať napr. aj náborový príspevok,pravdaže to budeme riešiť aj dodatkom k zmluve. Ale mám spracovať aj smernicu, vie niekto nejaké múdre slová, čo by som tam mala použiť? V skratke 5000,- sk vyplatíme ak pôjdu pracovať na nami určenú lokalitu, v prípade, že neodrobia rok im to strhneme z platu. Má niekto vypracovaný mzdový prepis, kde má zahrnuté aj takéto čudesné príspevky? ďakujem

    karinôčka je offline (nepripojený) karinôčka

    karinôčka
    Mám problém, s ktorým by som chcela poradiť. Týka sa náborového príspevku. Napr. vyplatím tento príspevok v mesiaci júl 2008. Podmienkou ponechania náborového príspevku je rok odpracovaný v spoločnosti. V prípade, že zamestnanec nedodrží podmienku, musím mu ho strhnúť. Stáva sa však, že v prípade, že mu ho strhnem (neodrobí celý mesiac) musím zamestnancovi doplatiť čiastku do minimálnej mzdy. Robím to správne? Má na doplatok do min. mzdy nárok?

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    Na doplatok do minimálnej mzdy nemá nárok. (má nárok iba vtedy, ak by suma Sk za skutočne odpracované hodiny (obdobie) nedosahovala minimum (teraz neberiem do úvahy minimum z hľadiska zaradenia do stupňa náročnosti práce)

    Okrem toho v prípade, že ukončil PPV a nemáš mu sumu náborového príspevku ako strhnúť (kvôli nízkej mzde) vznikne pohľadávka tvojej firmy voči zamestnancovi. Seriózny zamestnanec donesie peniaze do pokladne.

    karinôčka je offline (nepripojený) karinôčka

    karinôčka
    Tak som to myslela, že za to obdobie nedosiahol minimum, keď som mu odpočítala náborový príspevok. Takže ak som to správne pochopila, v tomto prípade má nárok na doplatok do minimálnej mzdy.

    Náborový príspevok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.