Zavrieť

Porady

Editovateľné tlačivá už na DRSR:)

evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hurá Hurá Hurá
Na stránke DRSR je už možné editovať nové tlačivá DP pre FO a PO, tak hurá do práce
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Sáhlasím, a už som aj vyplňoval na ich stránke.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

smith Pozri príspevok
Sáhlasím, a už som aj vyplňoval na ich stránke.
Si šikulka
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
To boli igelitkári a paušálnici. Takže včera a dnes fungoval systém pásovej výroby.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

smith Pozri príspevok
To boli igelitkári a paušálnici. Takže včera a dnes fungoval systém pásovej výroby.
Dúfam, že fungoval aj spätný posun pásu s financiami
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
evina Pozri príspevok
Dúfam, že fungoval aj spätný posun pásu s financiami
Sú to dlhoročný klienti, ktorí tento rok asi sa pochlapili a prišli nie v hodine 12. O financie sa nebojím, navzájom si to riešime zápočtom. Oni väčšinou robia na stavbe mojho RD, a teraz to kompenzujeme. Alebo dopredu vedia ceny, niektorí dávajú aj zálohu. A vedia veľmi dobre, že bez peniažkov nie len DP neuvidia ale ani svoje papiere.
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

vyplňovala som na stránke drsr DP právnické osoby - a nestránkuje mi pri tlači tak, ako by malo..... neviete prečo? str. 1 je v poriadku a od str.2 je to nesprávne......
Skúšala som to nejako nastaviť a nešlo mi to.
0 0
michaela25 michaela25

michaela25 je offline (nepripojený) michaela25

mne nefunguje súvaha vyplním a keď idem tlačíť, alebo uložiť vypíše Nastala chyba pri spracovaní vašej požiadavky čo robím zle ostatné ide
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

michaela25 Pozri príspevok
mne nefunguje súvaha vyplním a keď idem tlačíť, alebo uložiť vypíše Nastala chyba pri spracovaní vašej požiadavky čo robím zle ostatné ide
to znamená že DP PO Ti stránkuje v poriadku? Ja to mám poposúvané - strany.
0 0
michaela25 michaela25

michaela25 je offline (nepripojený) michaela25

Lenuška Pozri príspevok
to znamená že DP PO Ti stránkuje v poriadku? Ja to mám poposúvané - strany.
Ano stránkuje v poriadku
0 0
michaela25 michaela25

michaela25 je offline (nepripojený) michaela25

skúšali ste niekdo vytlačiť súvahu zo stránky drsr mne to nejde už od piatku
0 0
veraa veraa

veraa je offline (nepripojený) veraa

neviete mi niekto poradiť? mne nejdú vytlačiť výkazy a dp fo cez drsr. vytlačí tlačivá bez čiarového kódu a namiesto neho dá takú tú knižočku. to robí, keď tlačím priamo po vyplnení. keď dám tlačivá uložiť do súboru vyplnené, vytlačí mi ich prázdne. ide ma šľak trafiť. poraďte niekto. ď
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ani mne to dnes nešlo. Nemáš zapnutý nejaký program na rýchlejšie sťahovanie? (download accelerator, GetRight apod.). Ja som síce nemala, ale aj taksom nič počas trojhodinového pokúšania sa nevytlačila
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

na DU som sa pýtala, prečo je problém s tlačou, ale pracovníčky o ničom nevedia.....
A hlavne sa sťažovali, že im tlačivá z internetu a z účtov. programov nejde skenovať, najradšej sú, keď je to vyplnené ručne!!!! Tak neviem , či to nejde tlačiť "naschvál".
0 0
dadia1 dadia1

dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

ja som si tie tlačiva vyplnila hned v pondelok ako to tam dali a išlo to uplne super. mam to nadherne vytlačene. nemala som s tym problemy
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Ja som robila ešte 3.3. a všetko bolo o.k., bez akejkoľvek chybičky DP FO A, zrejme treba skontrolovať nastavenie v tvojom PC, cookies, a pod. či nemáš nejaký blok nastavený.
0 0
veraa veraa

veraa je offline (nepripojený) veraa

tak neviem, ale nejde mi to tlačiť ani dnes. ak si všimnete, pri vypĺňaní výkazov fo je zase hore tá knižka a nie čiarový kód. to pri vypĺňaní tlačív na internete. chcela som si stiahnuť čisté výkazy cez daňové tlačivá, ale ani tam to nefachčí. takže mám dlhý nos. čo s tým? skúšala som to cez rôzne počítače - v kancelárii, doma na stolovom aj na notebooku a nič. som z toho zúfalá!!! to mám vážne všetko vypĺňať rukou?
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

veraa, ak sa prihlasuješ do internetu cez internet explorer, tak by ti to malo dobre tlačiť, skontroluj si, nechodiš tam napr. cez mozilla alebo iný prehliadač , kde môžeš mať určité nastavenia, ktoré sa nezdieľajú.
0 0
jana89 jana89

jana89 je offline (nepripojený) jana89

ja som to skúšala cez internet explorer a ani mne to nevytlačilo.
0 0
bhalenar bhalenar

bhalenar je offline (nepripojený) bhalenar

Je potrebné to vytlačiť na farebnej tlačiarni? Máte s tým niekto skúsenosť?
0 0
Lubica3 Lubica3

Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

Nie je to potrebné tlačiť na farebnej, stačí čierno-biele.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať