Zavrieť

Porady

Editovateľné tlačivá už na DRSR:)

evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hurá Hurá Hurá
Na stránke DRSR je už možné editovať nové tlačivá DP pre FO a PO, tak hurá do práce
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

A ešte ma napadlo mám ho tlačiť farebne, ako je tam alebo čiernobielo? díky
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
sybila3 Pozri príspevok
A ešte ma napadlo mám ho tlačiť farebne, ako je tam alebo čiernobielo? díky
Čiernobielo. Míňať farbu na DP, predražíš svoju robotu. Nestačí, že štát ťahá z vrecák peniaze?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja nemám s tým skúsenosť, ale aby manžela s tým neposlali v pondelok domov, to by som si vypočula.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
sybila3 Pozri príspevok
Ja nemám s tým skúsenosť, ale aby manžela s tým neposlali v pondelok domov, to by som si vypočula.
Ver mi nepošlú ho domov. Samozrejme malo by to byť vytlačené na atramentovej alebo na laserovej tlačiarni, lebo na ihličkovej asi by čiarový kód bol zle vytlačený.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

sybila3 Pozri príspevok
Tlačíte to DP obojstranne a potom ho scvaknete s koníkom alebo sa odovzdáva len také, aby sa to zase nestratilo, poraďte. díky
Tlačím obojstranne, ale nescvaknem, iba spinkou spojím, aby mali na DÚ ľahšiu manipuláciu pri scannovaní. Stratiť by sa nič nemalo, však na každej strane píšeme DIČ.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Beata Pozri príspevok
Tlačím obojstranne, ale nescvaknem, iba spinkou spojím, aby mali na DÚ ľahšiu manipuláciu pri scannovaní. Stratiť by sa nič nemalo, však na každej strane píšeme DIČ.
Teoreticky áno, prakticky sa môže všetko stať.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

sybila3 Pozri príspevok
A ešte ma napadlo mám ho tlačiť farebne, ako je tam alebo čiernobielo? díky
Však to ani netlačí farebne len ČB.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

smith Pozri príspevok
Teoreticky áno, prakticky sa môže všetko stať.
Len to nezačnime rozoberať Jasné, že sa stať môže všeličo.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Beata Pozri príspevok
Len to nezačnime rozoberať Jasné, že sa stať môže všeličo.
Vlani som poplietla strany 2 DP som pospájala, číslo strán sedelo a nevšimla som si, že sú to dve FO..Du ma upozornilo a strany DP dali správne
Máme zlaté kočky v PK .
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Musím sa posťažovať !!! Prišla som dnes do roboty v kľude vypísať DP a im nefunguje stránka - údržba, vraj až poobede. Šľak ma trafí.... (už mi je lepšie )
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

maja Pozri príspevok
Musím sa posťažovať !!! Prišla som dnes do roboty v kľude vypísať DP a im nefunguje stránka - údržba, vraj až poobede. Šľak ma trafí.... (už mi je lepšie )
Mňa šľak trafil už včera . Nejde od včera s tým, že ráno a teraz zas odpoludnia. Skoro pravideľne im nejde cez víkend.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte, môžte mi poradiť kde nájdem tlačivo - výpis z DP čo sa odovzdáva do poisťovní? díky
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Skús stiahnuť ALFU od Kros a tam je k DP aj potvrdenie aj výpis do SP.
0 0
valimeka valimeka

valimeka je offline (nepripojený) valimeka

Podla opatrenia MF SR č. 4455/2003-92 sú nove tlaciva SUVAHA a VYKAZ ZISKOV A STRAT prosim vas su platne az pre rok 2007 alebo sa pouziju uz za rok 2006?
Diky
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Sú platné až od roku 2007.
0 0
valimeka valimeka

valimeka je offline (nepripojený) valimeka

Dakujem velmi pekne
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

sybila3 Pozri príspevok
Ahojte, môžte mi poradiť kde nájdem tlačivo - výpis z DP čo sa odovzdáva do poisťovní? díky
nájdeš ho aj tu:
http://www.socpoist.sk/index/index.p...1567&prm2=7710
0 0
Tetajaja Tetajaja

Tetajaja je offline (nepripojený) Tetajaja

skuste aj www.formstudio.sk su tam vsetky tlaciva.Ja som si tam vyplnila a vytlacila danove.Papapa
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Nejde mi na drsr tlač DP pre PO , neviete poradiť ?Po stlačení tlače nič sa nedeje.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

liduska Pozri príspevok
Nejde mi na drsr tlač DP pre PO , neviete poradiť ?Po stlačení tlače nič sa nedeje.
Pozri či máš všetko vyplnené a či sa tam nesnažíš na záver dať iný dátum ako dnešný, vtedy nechce dovoliť tlačiť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať