Zavrieť

Porady

Tlač

Chcem sa spýtať, či sa dá vytlačiť príspevok,alebo nejaký pridaný zákon z porady, bez toho aby mi to tlačilo úplne celú obrazovku. Potrebujem len ten príspevok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Hore v práca s témou máš verzia pre tlač, vytlačíš si iba príslušnú stránku, alebo potom prekopírovať do wordu? Ale to je pracnejšie.

    monickab je offline (nepripojený) monickab

    monickab
    Skúšala som to kopírovať do wordu,ale prehodilo mi to písmenká..skúsim to vytlačiť cez verzia tlač.. Ďakujem

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Teraz som to akurát skúšala. Ideš na práca s témou, označíš, čo potrebuješ a dáš verzia pre tlač.

    danica je offline (nepripojený) danica

    danica
    chcem sa spýtať registrovaných členov, či tiež majú problém s tlačením príspevku.
    Som registrovaný člen a keď idem do "práce s témou" a som prihlásená (meno,heslo) je upozornenie: Tlačová verzia je prístupná pre registrovaných členov - nechápem prečo....

    Brkov je offline (nepripojený) Brkov

    Brkov
    danica Pozri príspevok
    chcem sa spýtať registrovaných členov, či tiež majú problém s tlačením príspevku.
    Som registrovaný člen a keď idem do "práce s témou" a som prihlásená (meno,heslo) je upozornenie: Tlačová verzia je prístupná pre registrovaných členov - nechápem prečo....
    Už ti to funguje? Lebo mne nie.

    danica je offline (nepripojený) danica

    danica
    BrkovUž ti to funguje? Lebo mne nie.
    Ani náhodou mi to nefunguje aj som písala "Kontakty" - dotaz a žiadna odovzva, tak teraz by som rada vedela či nás je len pár čo máme problém s tlačou...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    danica Pozri príspevok
    chcem sa spýtať registrovaných členov, či tiež majú problém s tlačením príspevku.
    Som registrovaný člen a keď idem do "práce s témou" a som prihlásená (meno,heslo) je upozornenie: Tlačová verzia je prístupná pre registrovaných členov - nechápem prečo....
    mne to ide v pohode, bežne si tak niečo tlačím. Aj teraz je to OK.

    danica je offline (nepripojený) danica

    danica
    tak to ti závidím, mne stále vypisuje horeuvedrné upozornenie"Tlačová verzia je prístupná len pre..."

    Brkov je offline (nepripojený) Brkov

    Brkov
    lenkak Pozri príspevok
    mne to ide v pohode, bežne si tak niečo tlačím. Aj teraz je to OK.
    Predpokladám, že ti to funguje lebo si požívateľom "drak".

    Brkov je offline (nepripojený) Brkov

    Brkov
    lenkak Pozri príspevok
    Je to možné.
    Potom by bolo dobré tu hlášku "Tlačová verzia je prístupná len pre registrovaných členov" spresniť aby sme vedeli o čo tu vlastne ide! (money)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.