Zavrieť

Porady

zase to cestovné

Ahojte mám problém. Riaditeľ s.r.o. bol na dvojtýždňovej SC v Chorvátsku. Doniesol bloky ale len za PHM a dialnice. Prepočítala som to na SK a zaúčtovala. Diety zo zákona sú v EUR. Tie som vyplatila aj zaúčtovala v EUR pokladni. Je to dobre alebo som aj bloky mala prepočítavať na EUR? Nemusia tam byť doložené aj doklady za ubytovanie?
Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rene je offline (nepripojený) rene

    rene
    Tak trochu to pripomína letnú služobnú cestu na Jadrane, ktorá by mala ísť do nákladov.
    Ale zaúčtované to môže byť tak, ako ste popísali.
    Spať mohol aj pod širákom a za ten sa neplatí.

    /Neberte to osobne, ale ma všetci čerti berú u niektorých podnikateľov, keď chcú dostať do nákladov aj modré z letného neba. /

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    Daňováci nie sú blbí, a je trápne zdôvodňovať takúto SC. To fakt by mal potom nasledovať nejaký biznis.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    rene
    Tak trochu to pripomína letnú služobnú cestu na Jadrane, ktorá by mala ísť do nákladov.
    Ale zaúčtované to môže byť tak, ako ste popísali.
    Spať mohol aj pod širákom a za ten sa neplatí.

    /Neberte to osobne, ale ma všetci čerti berú u niektorých podnikateľov, keď chcú dostať do nákladov aj modré z letného neba. /
    Ten ešte dobrý, ale čo taký silvestrovský pobyt na Kube!!!

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    accad: veru, mnohých tiež podnikateľov nezaujíma, ako to chudáci (my tu trpiaci) dáme do nákladov, spoliehajú sa na chudáka, že to zvládne Na šťastie takých klientov nemám, "stačí" mi, že tankujú v opačnom smere, než je služ.cesta.

    P.S.Dík za fax, neviem či som dobre poslala SS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.