Zavrieť

Porady

Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

henika, to určite nie je nečinnosťou... neklikneš náhodou vpravo hore na "odhlásenie"? Dúfam nie v tom je chyba a niekto múdrejší než ja ti pomôže
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Skús si pozrieť toto:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=4716
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Richard, mám problém, ak píšem nejakú dlhšiu odpoveď na otázku, prípadne mi ešte medzitým zazvoní telefón, chcem odpoveď poslať, musím sa opäť prihlásiť. Keď sa pozriem na prítomných, môj nick je tam, ale nie vpredu, ale podľa abecedy. Niekedy stratím trpezlivosť a už radšej neodpovedám, alebo nemám čas a potom sa už k danému problému nedostanem.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

A ja zase cez IE musím stále refrešovať a cez operu sa furt prihlasovať......
0 0
kaktusy kaktusy

kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

aj mňa to vyhadzuje v poslednom čase

opravujem.
urobila som to, čo doporučil Richard a je to v poriadku.
Dík.
Naposledy upravil kaktusy : 22.01.06 at 06:32
0 0
bui bui

bui je offline (nepripojený) bui

Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bui
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
Našlo Ťa na prvý šup. Asi bolo zlé zadanie nicku
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

bui
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
je rozdiel, či píšeš B alebo b.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
idem to zmeniť B alebo b bude rovnaké...
včera sme robili presun databázy na nový server, takže chybičky se vloudili..
0 0
bui bui

bui je offline (nepripojený) bui

Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac
Dakujem.
B alebo b? Ved tam sa da kliknut len na B...b tam nie je...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
hovorili sme o vyhladavani nie o prekliknutí sa cez písmená...
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ja mámá problém, že sa musím odhlasovať 2x......prečo?
0 0
bui bui

bui je offline (nepripojený) bui

Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bui
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem..
Hľadať členov si daj cez zoznam členov a hľadanie.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

bui
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem..
klikni na svoj nick dole na hlavnej stránke (momentálne účastní užívatelia), alebo v príspevku....dá ti možnosť vyhľadať všetky tvoje príspevky.
0 0
Mirka D Mirka D

Mirka D je offline (nepripojený) Mirka D

Prečo sa mi dnes pár krát objavilo hlásenie? :

Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948


????
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pokúšam sa na základe jednej žiadosti vymazať niektoré svoje príspevky. Postupujem presne podľa pokynov a väčšinou sa mi objaví hlásenie Neplatná Post, ak ste postupovali správne, hláste adminovi. Spravila som aj toto hlásenie, opakovane sa mi to neodoslalo. Ak sa mi aj "akože" odošle zmazanie, keď idem do témy, ešte stále tam príspevok, ktorý mal byť zmazaný, ostáva. Kde robím chybu? Ďakujem za návod.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aj zaklikneš, aby sa príspevok vymazal.
Pozri preiložený obrázok.
vymazanie (Small) (Custom).JPG  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Lenka, presne takto som to robila. Ale ono to chce sa asi úplne odhlásiť z Porady a až potom ten môj príspevok zmizne. Okrem toho mi to vypisovalo kadejaké hlášky, takže som musela poprosiť o pomoc Richarda a už je to O.K.

P.S. Ale priznávam, že keď som začala chodiť na Poradu a pokúšala sa vymazať niektoré prvé príspevky, ktoré sa mi nepozdávali, chvíľu mi trvalo, kým som prišla na to zakliknutie. No čo, aj v 17-tich môže mať človek problémy s učením nových vecí......
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Chcem sa spýtať, ide aj vám ostatným Porada tak veľmi pomaly, alebo len mne...
Mám problém aj odpovedať na niektoré otázky, kým ma to tam pustí, tak to radšej vzdám!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať