Zavrieť

Porady

?

Ahojte, potrebujem poradiť. Nesúvisí to s Vašou témou, ale vy mi budete určite vedieť poradiť. Tovar sme vydali zo skladu 26-03-07, čiže aj na dodacom liste je 26-03-07. Platili nám v hotovosti, takže som im vystavila PPD 27-03-07. A teraz neviem, môžem im vystaviť faktúru s dnešným dátumom 29-03-07 (ako dátum vyhotovenia fa), ale s dátumom 26-03-07? Prosím odpíšte
Pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    veja 1 Pozri príspevok
    Ahojte, potrebujem poradiť. Nesúvisí to s Vašou témou, ale vy mi budete určite vedieť poradiť. Tovar sme vydali zo skladu 26-03-07, čiže aj na dodacom liste je 26-03-07. Platili nám v hotovosti, takže som im vystavila PPD 27-03-07. A teraz neviem, môžem im vystaviť faktúru s dnešným dátumom 29-03-07 (ako dátum vyhotovenia fa), ale s dátumom 26-03-07? Prosím odpíšte
    Pekný deň
    Dátum vyhotovenia fa bude bude dnešný, dátum dodania bude 26.03. Ale dnes je 30.!

    veja 1 je offline (nepripojený) veja 1

    veja 1
    Áno máš pravdu dnes je už 30-03-07. Ale nevadí, že príjmový sme vystavili 27-03-07?

    veja 1 je offline (nepripojený) veja 1

    veja 1
    Ale nerozumiem, keď tovar sme vydali 26-03-07, PPD je vystavený 27-03-07 a fa vystavím 30-03-07? A splatnosť mám uviesť akú na faktúre? Prosím poraďte mi.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    veja 1 Pozri príspevok
    Ale nerozumiem, keď tovar sme vydali 26-03-07, PPD je vystavený 27-03-07 a fa vystavím 30-03-07? A splatnosť mám uviesť akú na faktúre? Prosím poraďte mi.
    Splatnosť, kedže už aj zaplatili by som tam nedávala.

    veja 1 je offline (nepripojený) veja 1

    veja 1
    ale ja tam splatnosť musím uviesť. A bolo by zle keby som tu Fa predsa len vystavila s dátumom 26-07-07 a splatnosť by som dala toho 27-03-07 (tak ako je na PPD). Hm?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    veja 1 Pozri príspevok
    ale ja tam splatnosť musím uviesť. A bolo by zle keby som tu Fa predsa len vystavila s dátumom 26-07-07 a splatnosť by som dala toho 27-03-07 (tak ako je na PPD). Hm?
    Môžeš aj takto, ty si povinná vystaviť fa do 15 dní od dodania tovaru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.