Zavrieť

Porady

Účtovníctvo

Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    UGO Pozri príspevok
    Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????
    Započítavaš len príjmy, ktoré máš od toho druhého ...ak nechce zverejniť celkové

    UGO je offline (nepripojený) UGO

    UGO
    Mam taky problem ze viem jeden prijem a chcem zistit aj ten druhy ale neviem ako ho mam zistit ale ja neviem ani tie prijmi od toho druheho poradte

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    UGO Pozri príspevok
    Mam taky problem ze viem jeden prijem a chcem zistit aj ten druhy ale neviem ako ho mam zistit ale ja neviem ani tie prijmi od toho druheho poradte
    Ešte väčší guláš. Vôbec tomu nerozumiem, o aké príjmy ide (jeden príjem, druhý príjem ???), a aké príjmy od toho druhého? Nemá ani hlavu ani pätu.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    UGO Pozri príspevok
    mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit

    Príjmy sa priznávajú. Nie je mi jasné, ak ste mali nejaký príjem, že o ňom neviete.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Pre menej chápavých -
    1.nachádzame sa v Hobby Porade, takže nehľadajte v tejto otázke nič odborné,
    2. zadávateľ je podľa profilu študent, pravdepodobne psychológie a robí semestrálnu prácu na tému "Daňové priznania verzus provokatér - vplyv na psychiku účtovníkov" .

    Pre zadávateľa -
    citát: Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????

    Ak chceš robiť prehľad výdavkov, zisti si výdavky a nie príjmy .

    A ak to myslíš vážne, tak si .

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    UGO Pozri príspevok
    Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????
    Ak sa pokúsim ešte premýšľať dnes...potom mi to vychádza asi takto: chcem si dať istú sumu do výdavkov, ale netuším, či si ich dala druhá strana do príjmov....čo mi vlastne môže byť jedno, pokiaľ to nie je akurát môj kamoš a nechcem mu ublížiť....naozaj guláš

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    [quote=UGO;440894]mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit [/quot

    V tejto téme nedáva zmysel nič s ničím ...........zaujímavé , mne to pripadá ako keby si robil niekto srandu .....je to možné ?Alebo si to nesprávne vysvetľujem .

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    [quote=Zita5;440931]
    UGO Pozri príspevok
    mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit [/quot

    V tejto téme nedáva zmysel nič s ničím ...........zaujímavé , mne to pripadá ako keby si robil niekto srandu .....je to možné ?Alebo si to nesprávne vysvetľujem .
    Presne to vie asi ten druhý ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.