Zavrieť

Porady

DP PO - vzor vyplnenia

Prosím Vás nemôže my niekto pomôcť s vyplnením daňového priznania pre právnicku osobu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    škôlka je offline (nepripojený) škôlka

    škôlka
    potrebovala by som vedieť, ktoré riadky by som mala vyplniť, lebo to robím po prvý krát. Jedná sa o s.r.o a zaučtované má len základný vklad na BU v hodnote 200000,- a záväzky v hodnote 74000,- Sk, poraďte , ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    škôlka Pozri príspevok
    potrebovala by som vedieť, ktoré riadky by som mala vyplniť, lebo to robím po prvý krát. Jedná sa o s.r.o a zaučtované má len základný vklad na BU v hodnote 200000,- a záväzky v hodnote 74000,- Sk, poraďte , ďakujem
    Žiadne iné pohyby neboli? Ten záväzok vznikol z akého titulu?

    škôlka je offline (nepripojený) škôlka

    škôlka
    nie, žiadne iné neboli, lebo táto s.r.o-čka vznikla len v decembri 2006 a záväzok je z dôvodu mylnej platby. Bolo by to na dlhé vysvetľovanie, ale mála som poradené, že to mám dať do záväzkov a v roku 2007 som tie peniaze vrátila tam kde majú byť.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    škôlka Pozri príspevok
    nie, žiadne iné neboli, lebo táto s.r.o-čka vznikla len v decembri 2006 a záväzok je z dôvodu mylnej platby. Bolo by to na dlhé vysvetľovanie, ale mála som poradené, že to mám dať do záväzkov a v roku 2007 som tie peniaze vrátila tam kde majú byť.
    A výdavky pri založení? Notár, kolky......?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    škôlka Pozri príspevok
    mal len poplatky na bankovom účte v hodnote 368 Sk, nič my viac nedoložil
    V tom prípade bude nasledovné DP:

    r. 100 -368,-
    r.310 -368,-
    r.400 -368,-

    r.500 0,-
    r.510 19

    Strana 6 F-Doplňujúce údaje:

    r.1 0,-
    r.2 368,-

    A to je všetko. Výkaz ziskov a strát bude prázdny, nakoľko sa vyplňuje v tisíckach. Súvaha bude mať položky AKtíva stav účtu, pasíva ZI a záväzok

    DP PO - vzor vyplnenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.