Zavrieť

Porady

upload - jednoduche zdielanie suborov


http://upload.skvely.sk/


Len tak v skratke, ak poznate rapidshare, tak toto je nieco ako slovenska verzia :-)
Bez obmedzeni, bez platenia max 1GB dat, max mesiac max 100 stiahnuti. (casom mozem upravit limity)

Zatial v BETA verzii, pripomienky a napady su velmi vitane.

Kto nepozna princip:
Ide o moznost poslat jednoduchym sposobom aj vacsie subory jednemu ci viacerym ludom. Email casto taketo subory nepusti, P2P nie je zrovna bezpecne, cez ICQ to neposlete lahko viacerym ludom...

Tu subor raz nahrate cez prehliadac na server, potom si ho uz moze stiahnut kazdy, komu poslete link.

Priklad pouzitia, dovolenka, mam 124MB fotiek, chcem to poslat vsetkym 15tim zucastnenym, ako na to?
Nahram na upload.skvely.sk a poslem im link ;-)

Subory sa daju aj zaheslovat, takze bez znalosti hesla sa nedaju stiahnut.
Stale je to BETA verzia, takze pripadne chybky prosim hlaste.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Tak na to sa mrknem, a myslím že sa také niečo zíde bo v english som only v začiatkoch. :-)

    mickeynator je offline (nepripojený) mickeynator

    mickeynator
    hmm, zaujimave, len som zvedavy, dokedy to bude takto fajne fungovat, lebo ked sa zacne tahat naplno, pojde vsetko 4KB za sekundu ... ja osobne pouzivam RapidShare ... tam premium account a je pohoda ...

    upload - jednoduche zdielanie suborov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.