Zavrieť

Porady

na znizenie dane s prijmu?

Priatelia,som v minuse a nechcem byť. Kto potrebuje fakturky nejake za minuli rok v ramci JU neplatic DPH, nech sa rychlo ozve. DAvam na to 30 min. Podnikam v oblasti PC, Reklamy,kulturnych cinnosti..
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Muška je offline (nepripojený) Muška

Muška
Asi si nečítal, Etiketu porady.
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

GABAZ
pitres Pozri príspevok
Priatelia,som v minuse a nechcem byť. Kto potrebuje fakturky nejake za minuli rok v ramci JU neplatic DPH, nech sa rychlo ozve. DAvam na to 30 min. Podnikam v oblasti PC, Reklamy,kulturnych cinnosti..
Keď už silou mocou nechceš byť v strate, vyhoď niečo z daňovo uznateľných nákladov a presuň to nedaňových. Ak je strata oprávnená a nemáš tam nejaké spochybniteľné náklady, môžeš ju využiť v ďalších rokoch a odpočítať si ju. Je to na tebe. Inak dosť skoro si sa spamätal.

betka je offline (nepripojený) betka

betka
Prečo sa bojíte straty, ak máte všetko v účte v poriadku, nemáte tam nejaké presu......, tak prečo nie aj strata????

pitres je offline (nepripojený) pitres

pitres
v piatok moju uctovnicku odviezla sanitka a tak teraz rychlo robim co mozem.mala totiz nahodeny len 01/06

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

skaspa
skôr sa mi natíska otázka akú províziu berieš za vystavené faktúry?
Určite keď niekomu vystavíš faktúru za napr. 10 000 Sk nebudeš chcieť,aby ti tých 10 000 Sk aj uhradil, to sa mu predsa neoplatí, to už si rovno môžu kúpiť (zoabstarať) niečo "skutočné" v takej hodnote a nielen nejakú faktúru na zníženie základu dane a to už sa dostávame k trestnému zákonu...
Keď si v oprávnenej strate v podstate okrádaš sám seba, lebo o rok môžeš vykázať základ dane, a tam si budeš môcť uplatniť stratu a nebudeš platiť zbytočne dane

na znizenie dane s prijmu?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.