Zavrieť

Porady

Prázdne výkazy SP a ZP

SZČO má jedného zamestnanca, ktorý bol celý mesiac PN (bude dlhodobo PN). Treba podať prázdne výkazy na sociálku a zdravotku, či ich vôbec netreba podávať?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Dada Pozri príspevok
SZČO má jedného zamestnanca, ktorý bol celý mesiac PN (bude dlhodobo PN). Treba podať prázdne výkazy na sociálku a zdravotku, či ich vôbec netreba podávať?
Na SP určite áno, inak ťa vyzvú o zaslanie. Do ZP nie som si istý. Doteraz som bol za to, že nie. Ale práve dnes dostal bývalý klient výzvu zo Všeob.ZP aby zaslal prázdny výkaz za 12/2004 nakoľko nemal vtedy zamestnanca.

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Anja111
Dada Pozri príspevok
SZČO má jedného zamestnanca, ktorý bol celý mesiac PN (bude dlhodobo PN). Treba podať prázdne výkazy na sociálku a zdravotku, či ich vôbec netreba podávať?
Mala som taký prípad a na SP mi najprv povedali, že nemáme podávať žiadne výkazy. Po troch mesiacoch nám však poslali list, v ktorom sa už vyhrážali aj penálmi, ak urýchlene nepošleme aj tie nulové výkazy. Takže, vyber si... A na ZP je to podobné, (aspom teda vo VšZP).

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Pepa
Treba tam vypísať nuly a poslať aj do SP aj do ZP. Do ZP vypíšeš počet dní aj VZ nula ale percentá uveď - takto to vyžadujú.

Paula je offline (nepripojený) Paula

Paula
Ja som za poslanie...jedno tlačivo navyše je menšia "škoda" ako žiadne, neskôr urgované, či penalizované....môj názor...a napr. aj za mamičku na RD vyžadújú ZP s nulami uvádzať.

Prázdne výkazy SP a ZP

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.