Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce - od 1.5.2007???

Dobrý deň. Môžete mi poradiť? Veľké haló je okolo novely ZP. Prosím Vás, viete od kedy by mala tá novela účinnosť ? Ja som si myslela, že od 1.7.2007 a dnes mi prišla pozvánka na školenie ohľadom novely ZP platnej a účinnej od 1.5.2007. Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Novela by mala byť účinná najskôr až od 1.7.2007.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    petacuckova Pozri príspevok
    Dobrý deň. Môžete mi poradiť? Veľké haló je okolo novely ZP. Prosím Vás, viete od kedy by mala tá novela účinnosť ? Ja som si myslela, že od 1.7.2007 a dnes mi prišla pozvánka na školenie ohľadom novely ZP platnej a účinnej od 1.5.2007. Ďakujem za odpoveď.

    Čo sa novelizuje od 1.5.2007?

    V ktorej čiastke a pod akým číslom bola tá novela vyhlásená v Zbierke zákonov?

    Je niečo také v tej pozvánke uvedené?


    Veľmi vážne pochybujem o tom, že nejaká novela Zákonníka práce bude schválená v dohľadnom čase tak, aby mohla nadobudnúť účinnosť od 1.7.2007.
    Vládna koalícia sa zatiaľ nedokázala definitívne dohodnúť na tom, čo vlastne v novele bude a čo nie. Ak by to mali poslanci stihnúť, je najvyšší čas, aby novela bola už v parlamente.
    Podľa mojich informácií túto novelu zatiaľ neprerekovala ani vláda (a asi ani legislatívna rada vlády, ktorá pripravuje poradné stanovisko pre rokovanie vlády). Pôjde teda v tomto prípade ešte o beh na dosť dlhú trať.

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    Ja som bola dnes na skoleni ohladom novely Zakonnika prace. Dostali sme materialy, v ktorych bol "stare" informacie, lebo tie materialy vypracovavali pred 10 dnami a medzitym sa zasa nieco zmenilo Takze uvidime ako to cele dopadne

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    fialka m Pozri príspevok
    Ja som bola dnes na skoleni ohladom novely Zakonnika prace. Dostali sme materialy, v ktorych bol "stare" informacie, lebo tie materialy vypracovavali pred 10 dnami a medzitym sa zasa nieco zmenilo Takze uvidime ako to cele dopadne
    Vidí sa mi značne predčasné organizovať školenie o novela, ktorá je ešte len v stave zrodu. Skutočne by ma veľmi zaujímalo - čo tak asi na tom školení mohlo byť prednášané????
    Určite také školenie by malo význam, keby sa zúčastnili "tvorcovia", ale pre užívateľov .... ????

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Tak toto je citácia z návrhu novely ZP uvádzanej na stránke MPSVaR.


    " Tento zákon nadobúda účinnosť 1. júla 2007 okrem čl. II prvého bodu a štvrtého bodu a čl. IV prvého bodu a druhého bodu, ktoré nadobúdajú účinnosť 1. januára 2008."

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    STRELEC Pozri príspevok
    Vidí sa mi značne predčasné organizovať školenie o novela, ktorá je ešte len v stave zrodu. Skutočne by ma veľmi zaujímalo - čo tak asi na tom školení mohlo byť prednášané????
    Určite také školenie by malo význam, keby sa zúčastnili "tvorcovia", ale pre užívateľov .... ????
    Ja viem, lenze sme sa prihlasovali niekedy v januari, s tym, ze sme mysleli, ze dovtedy to bude schvalene takze bolo skoda tam neist, ked to bolo zaplatene

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    STRELEC Pozri príspevok
    Určite také školenie by malo význam, keby sa zúčastnili "tvorcovia", ale pre užívateľov .... ????
    Dávam tomu ocenenie MÚDROSŤ DŇA

    Novela Zákonníka práce - od 1.5.2007???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.