Zavrieť

Porady

Kam zaradiť dochádzkový systém

Prosím Vás kam by ste zaradili dochádzkový systém? Je to zariadenie na čítanie ruky + softvér na spracovanie. Zaradiť spolu alebo každé zvlášť? Má niekto skúsenosti? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Zaradil by som to spolu nakoľko sw ti je bez prístroja na nič a opačne prístroj bez sw tiež na nič.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    misa Pozri príspevok
    Prosím Vás kam by ste zaradili dochádzkový systém? Je to zariadenie na čítanie ruky + softvér na spracovanie. Zaradiť spolu alebo každé zvlášť? Má niekto skúsenosti? Ďakujem.
    Zaradila by som ho do 1.OS KP-33.2- meracie, kontrolne, testovacie, navigačné a né prístroje a zariadenia.
    Zaradila by som to spolu tiež.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Chcela by som oživiť uvedenú tému, nakoľko som si vyhľadala KP 33-2 a nie som si istá, či dochádzkový systém sem patrí. Skúste sa ešte niekto vyjadriť, kam by ste ho zaradili.
    Z= zahrňa
    TZ= tiež zahŕňa
    V= vylučuje

    33.2 Meracie, kontrolné, testovacie, navigačné a iné prístroje a zariadenia

    33.20 Meracie, kontrolné, testovacie, navigačné a iné prístroje a zariadenia

    33.20.1 Navigačné, meterologické, geofyzikálne a podobné nástroje a prístroje

    33.20.11 Buzoly; iné navigačné nástroje a prístroje

    Z: Buzoly, kompasy, gyroskopy, výškomery, prístroje pre automatických pilotov, nepohyblivé centrály, aerodynamické centrály atď. pre lode, lietadlá a nosné rakety, zariadenia na riadenie letu a s nimi spojené systémy zobrazovania
    TZ: Akustické hĺbkomery a sonary
    V: Simulátory letu (35.30.14)

    33.20.12 Ostatné zememeračské, hydrografické, oceánografické, hydrologické, meterologické nástroje a prístroje

    Z: Telemetre, elektronické diaľkomery, teodolity, tachymetre, libely, fotogrammetrické zariadenia, rôzne zememeračské, topografické, nivelačné, geodetické, hydrografické, oceánografické, hydrologické, meteorologické, geofyzikálne, seizmické atď. prístroje
    V: Buzoly (33.20.11)

    33.20.2 Rádiolokačné, rádionavigačné prístroje a rádiové prístroje pre diaľkové riadenie

    33.20.20 Rádiolokačné, rádionavigačné prístroje a rádiové prístroje pre diaľkové riadenie

    Z: Radary (na zemi, na lodiach alebo v lietadlách) a ich vybavenie slúžiace k zobrazeniu alebo k inému využitiu (simulátory, identifikátory), rádionavigačné systémy (pozemné, letecké alebo na lodiach) a systémy na kontrolu letového priestoru (približovanie, pristávanie, stúpanie...), záznamníky letu; rádiogeometre, rádiové výškomery, rádiotelemetre, rádiové hĺbkomery, rádiomajáky atď., navádzacie zariadenia strelecké všetkých druhov (rádiolokátorové, infračervené atď.), riadiace systémy riadených striel; elektronické zariadenia munície, elektronické obranné zariadenia (zaznamenávajúce nepriateľský pohyb)
    TZ: Rádiové diaľkové ovládanie modelov v modelárstve
    V: Sonary (33.20.11)

    33.20.3 Presné váhy; kresliace, rysovacie, počítacie, meracie nástroje a prístroje a pod.

    33.20.31 Váhy o citlivosti 5 cg alebo citlivejšie

    TZ: Závažia presných váh
    V: Obyčajné váhy, decimálky, osobné váhy atď. (29.24.22)

    33.20.32 Kresliace (rysovacie) stoly, stroje a ostatné kresliace, rysovacie alebo počítacie nástroje

    Z: Rysovacie stoly ručné i automatické vrátane vybavenia a rysovacích prístrojov (napr. kresliacich pantografov), ručné kresliace pomôcky a súpravy (kružidlo, rysovacie pero) a rysovacie pomôcky (uhlomery, pravítka, uhoľníky, rysovacie ihly) atď.
    TZ: Logaritmické pravítka
    V: Elektronické kalkulačky (30.01.13)

    33.20.33 Nástroje na meranie dĺžky, používané v teréne

    Z: Metre, mikrometre, posuvné nástroje na meranie, meracie pravítka, kalibre, komparátory, krivkomery, šablóny a iné podobné ručné nástroje
    V: Telemetre a zememeračské prístroje (33.20.12)

    33.20.4 Nástroje a prístroje na meranie (kontrolu) veľkosti elektrických veličín a na meranie (zisťovanie) ionizujúceho žiarenia

    33.20.41 Nástroje a prístroje na meranie alebo kontrolu ionizujúceho žiarenia

    Z: Geigerov prístroj, zariadenia ionizačných komôr, dózimetre na meranie žiarenia
    TZ: Neutrónové detektory

    33.20.42 Katódové osciloskopy a oscilografy

    33.20.43 Nástroje na meranie alebo zisťovanie elektrického napätia, intenzity odporu alebo výkonu, bez registračného zariadenia

    Z: Ampérmetre, voltmetre, ohmmetre, wattmetre
    TZ: Univerzálne (elektrické) prístroje na meranie

    33.20.44 Nástroje a prístroje, pre telekomunikačnú techniku

    Z: Meracie prístroje zosilnenia, úrovne prenosu, skreslenia, meracie prístroje hluku atď.

    33.20.45 Nástroje a prístroje na meranie alebo kontrolu množstva elektrického prúdu, i. n.

    33.20.5 Nástroje a prístroje na kontrolu ostatných fyzikálnych vlastností

    33.20.51 Hydrometre, teplomery, žiaromery, tlakomery, vlhkomery a psychrometre

    TZ: Hustomery, aerometre, pyrometre, vlhkomery a hydrometre

    33.20.52 Nástroje na meranie alebo kontrolu prietoku alebo hladiny, tlaku kvapalín a iných charakteristík kvapalín alebo plynov

    Z: Prístroje na meranie alebo kontrolu hladiny, tlaku alebo prietoku kvapalín
    TZ: Meracie prístroje tepla
    V: Vodomery (33.20.63), regulačné prístroje (33.20.70)

    33.20.53 Nástroje a prístroje pre fyzikálne alebo chemické rozbory, i. n.

    Z: Automatické alebo poloautomatické analyzátory chemické, biochemické, biologické, analyzátory plynu a dymu; chromatografy, spektrometre, spektrofotometre všetkých typov, expozimetre; polarimetre, refraktometre, elektroforézne zariadenia; prístroje na skúšanie viskozity, poréznosti, rozťažnosti, povrchového napätia a na kalorimetrické, fotometrické, akustické atď. meranie

    33.20.6 Ostatné meracie, kontrolné a testovacie nástroje a prístroje

    33.20.61 Mikroskopy, okrem optických mikroskopov; difraktografy

    V: Optické mikroskopy (33.40.22)

    33.20.62 Stroje a prístroje na skúšanie mechanických vlastností materiálov

    Z: Stroje a prístroje na meranie tvrdosti, pevnosti v ťahu, pružnosti, únavy materiálu a iných mechanických vlastností kovov a rôznych materiálov

    33.20.63 Plynomery, meracie prístroje kvapalín alebo elektromery, vrátane meracích prístrojov na ich kalibrovanie

    Z: Vodomery na studenú a teplú vodu, plynomery, meracie prístroje paliva a iných kvapalín, meracie prístroje elektrickej energie
    TZ: Porovnávacie meracie prístroje (etalóny)
    V: Čerpadlá s meracím zariadením (29.12.21), meracie prístroje tepla (33.20.52)

    33.20.64 Otáčkomery, počítače výrobkov, taxametre, rýchlomery a tachometre, stroboskopy

    Z: Otáčkomery, taxametre, krokomery, meracie prístroje rýchlosti, tachometre, stroboskopy
    V: Hydrografické, meteorologické, geodetické atď. meracie prístroje (33.20.12)

    33.20.65 Meracie alebo kontrolné prístroje, nástroje a stroje, i. n.

    Z: Stroje na vyvažovanie mechanických súčiastok, skúšobné zariadenia, projektory na kontrolu profilu a optické prístroje inde neuvedené (interferometre, optické komparátory atď.)

    33.20.7 Automatické regulačné alebo kontrolné prístroje a nástroje

    33.20.70 Automatické regulačné alebo kontrolné prístroje a nástroje

    Z: Meracie prístroje a snímače rôznych typov, s regulačnou funkciou (termostaty, termostatické manometre atď.)

    33.20.8 Časti a súčasti nástrojov a prístrojov na meranie, kontrolu, testovanie, navigáciu a iné účely

    33.20.81 Časti a súčasti a príslušenstvo pre výrobky kódov: 33.20.1, 33.20.32, .33, 33.20.4, 33.20.5, 33.20.62, 33.20.65; časti, i. n.

    Z: Časti a doplnky navigačných prístrojov, geometrických meracích prístrojov, prístrojov na meranie elektrických veličín, prístrojov na meranie fyzikálnych a chemických veličín, časti skúšobných a kontrolných prístrojov

    33.20.82 Časti, súčasti a príslušenstvo pre mikroskopy, i. n. a difraktografy

    33.20.83 Časti, súčasti a príslušenstvo pre výrobky kódov: 33.20.63, 33.20.64

    33.20.84 Časti, súčasti a príslušenstvo k nástrojom a prístrojom z kódu 33.20.7

    33.20.9 Inštalácie, opravy a údržba nástrojov a prístrojov na meranie, kontrolu, testovanie, navigáciu a iné účely

    33.20.91 Inštalácie nástrojov a prístrojov na meranie, kontrolu, testovanie, navigáciu a iné účely

    V: Zapojenie a inštaláciu domácich vodomerov, plynomerov a elektromerov (45.3)

    33.20.92 Opravy a údržba nástrojov a prístrojov na meranie, kontrolu, testovanie, navigáciu a iné účely

    V: Údržbu domácich vodomerov (41.00.20), plynomerov (40.22.11) a elektromerov (40.13.11)

    33.20.99 Priemyselné práce pri výrobe nástrojov a prístrojov na meranie, kontrolu, testovanie, navigáciu a iné účely

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Už som si to zaradila. Odpisova skupina ako hovori Betka 1 a KP 30.02.13


    30.02.13 Digitálne zariadenia na automatizované spracovanie údajov obsahujúce aspoň centrálnu procesorovú jednotku, vstupnú a výstupnú jednotku, kombinované aj nekombinované

    30.02.14 Digitálne zariadenia na automatizované spracovanie údajov predkladané vo forme systémov

    30.02.15 Ostatné digitálne zariadenia na automatizované spracovanie údajov obsahujúce jednu alebo dve z nasledujúcich jednotiek: pamäťové, vstupné a výstupné jednotky

    Kam zaradiť dochádzkový systém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.