Zavrieť

Porady

DVP a DBPŠ

Chcela by som sa opýtať, ako si Vy zakladáte dohody - podľa dátumu vystavenia alebo podľa nástupu do práce?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fipina Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, ako si Vy zakladáte dohody - podľa dátumu vystavenia alebo podľa nástupu do práce?

    Dohody mám v jednom šanóne zoradené podľa abecedy a mám pri nich pripnuté kópie prihlášky a odhlášky aj toho prihlásenia čo sa má posielať popredu

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Niekde som čítala, že by sa mali zakladať v poradí, v akom boli uzatvorené.
    Už neviem, kde to bolo, nemôžem to nájsť.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fipina Pozri príspevok
    Niekde som čítala, že by sa mali zakladať v poradí, v akom boli uzatvorené.
    Už neviem, kde to bolo, nemôžem to nájsť.
    Každá mzdárka má podľa mňa vlastný spôsob zakladania a neviem o tom že by na to bol nejaký presný postup alebo nariadenie. Prípadná kontrola si aj tak povie ako to chce mať predložené

    SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

    SilviaS
    Ja si zakladám dohody a číslujem ich tak podľa dátumu kedy boli vystavené mám urobenú aj knihu na dohody a tám mám napísané čísla dohôd dátumy a aj sumy ktoré boli vyplatené meno a za akú prácu to bolo!!Dohody treba číslovať a písať do zošita jedna pani čo bola na kontorle zo Sociálnej poisťovne to tak chcela a bolo dobre ked som to tak mala urobené!!!

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katkaj Pozri príspevok
    Každá mzdárka má podľa mňa vlastný spôsob zakladania a neviem o tom že by na to bol nejaký presný postup alebo nariadenie. Prípadná kontrola si aj tak povie ako to chce mať predložené
    Viesť evidenciu dohôd v poradí, v akom boli uzatvorené, je dané ZP § 224 odst.2 písm.d.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Tweety Pozri príspevok
    Viesť evidenciu dohôd v poradí, v akom boli uzatvorené, je dané ZP § 224 odst.2 písm.d.

    Viem len tam nie je napísané akou formou mám viesť tú evidenciu. Ked to pri kontrole vytlačím zo softweru tak mi nikto nič nemôže povedať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.