Zavrieť

Porady

holenie

vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem
Usporiadat
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

mne sa osvedcila nechtikova indulona, po holeni poriadne natriet a este raz na noc
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lucianko lucianko

lucianko je offline (nepripojený) lucianko

Na podráždenú pokožku je ešte dobrý detský púder
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
no kuknite na lucianka- aký odborník,chichi
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Lucianko, holí oblasť bikín každý deň,hmhm- nič v zlom,ber to ako žart
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

počula som, že je dobrý tento prípravok BODYFRESH od firmy JUST, je dosť drahý, ale kamarátka si ho chváli. Skús pozrieť na http://www.just.sk/ftp/produkty/speciality_just/k5171
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Velmi dobry je aj propolis, ale treba skusit, aka je citlivost na neho. Aj ked sa tam neholim
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

Zopár krát sa mi posťažovali, že na tvári majú vyrážky, ktorých sa nemôžu nijako zbaviť. Nezáleží kto. Poradil som im jenoduchý a účinný liek. Keď už nie je pomoci skús si ich potierať čerstvým vlastným močom, po hodinke umyť detským mydlom a potrieť napr. aj spomínanou nechtíkovou mastičkou. pá
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
konzerva Pozri príspevok
vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem
Prosím foto, aby sme sa mohli kvalifikovanejšie vyjadriť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ricij Pozri príspevok
Prosím foto, aby sme sa mohli kvalifikovanejšie vyjadriť.
To si ešte nefidel bikiny? či čo?
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

moze byt bez bikin
0 0
olinka6226 olinka6226

olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

ja uz roky chodim na depilaciu voskom v tej oblasti... resp, mne to trhaju dole vsetko, ale depilacia bikin stoji okolo 100sk, vydrzi strasne dlho a pokozka je sice v ten den zacervenala, ale do druheho dna sa krasne ukludni a kedze nerasia nove chlpky tak skoro ako pri holeni, tak mam nadlho pokoj a hlavne bez vyrazok, zarastenych chlpkov a zapalu. mozno by si mohla zvazit aj toto.. nie je to take strasne a pre tych co nemaju odvahu odporucam 2 ibuprofeny uzit asi hodinu pred depilaciou. potom to neboli.
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

chcel by som sa prvý krát oholiť na intímnych miestach, a pre to by som potreboval nejaké rady a odporúčania ohľadom správneho holenia, a dobrých prípravkov na/po holení
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pokojne a pomaly
kazdy ma inu pokozku takze skusaj co ti vyhovuje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Snajper2 Pozri príspevok
chcel by som sa prvý krát oholiť na intímnych miestach, a pre to by som potreboval nejaké rady a odporúčania ohľadom správneho holenia, a dobrých prípravkov na/po holení
ak máš doma strojček na strihanie vlasov tak by som najprv "porast" skrátila týmto spôsobom a potom by som to doholila klasicky holítkom.nezabudni na dezinfekciu nejakou vodou po holení a potom by som to ešte nakrémovala telovým mliekom.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
len nie noznicami
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

takže stačí akýkoľvek klasický holiaci strojček? a nejaký gél na holenie, alebo niečo podobné?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ano gel, spravis penu z neho sak co si sa este neholil na tvari?
to iste a ako radi lujza pouzi aj nejaku mast
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

holil. len to som chcel vedieť, že či stačí to isté, čo pri holené tváre
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Snajper2 Pozri príspevok
holil. len to som chcel vedieť, že či stačí to isté, čo pri holené tváre
Len to neskúšaj britvou.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Na vodu po holení ako píše Lujza rýchle zabudniak nechceš skákať po plafón
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať