Zavrieť

Porady

holenie

vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Daj na skusenych, najlepsie si to dat oholit odbornicke. Chyti to za krk a pekne dookola .... :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Na vodu po holení ako píše Lujza rýchle zabudniak nechceš skákať po plafón
Pivčo, ale ja som myslela balzamoidné tie sú predsa v poho veď ja som nekázala "liehom"
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
áno napr. ja... niekde som sa dočítala,že to spôsobujú baktérie na žiletke... pred každým holením si ju vydezinfikuj (napr. Ajatín) alebo niečo podobné na čo nie si alergická a červené bodky sa objavovať nebudú... ver mi mám to odskúšané.
a čo mi aj iné pomáha je po holení si to natierať gélom z aloe vera... ukludní to pokožku a zahojí sa to...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

konzerva Pozri príspevok
vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem
skus sa holit pravidelne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BIZAL Pozri príspevok
skus sa holit pravidelne
To komu radíš? Márii Terézii?
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

marjankaj Pozri príspevok
To komu radíš? Márii Terézii?
Franc Jozefovi
0 0
krokodil28 krokodil28

krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

po dlhorocnych skusenostiach odporucam skor elektricky holiaci strojcek urcený pre zeny, pokozka pekne hladka, ziadne vyrazky, podla typu pristroja sa da holit aj nasucho aj namokro, lacnejsie a dobre mala napr. aj Orava
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

krokodil28 Pozri príspevok
po dlhorocnych skusenostiach odporucam skor elektricky holiaci strojcek urcený pre zeny, pokozka pekne hladka, ziadne vyrazky, podla typu pristroja sa da holit aj nasucho aj namokro, lacnejsie a dobre mala napr. aj Orava
no urcitym partiam sa bez ziletky nevyhne
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

ja používam hneď po holení Calciovú masť a nemám žiadne vyrážky a pokožka je v kľude. cca 2-3 dni si to natieram a je to OK.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať