Zavrieť

Porady

jazdy zamestnaca pre obed

z prevadzkovych dovodov sme zvolili takuto alternativu zabezpecenia stravovania zamestnancov :
su 3ja zamestnanci a jedalen je dost daleko, tak jeden zamestnanec ide svojim autom do tej jedalne a v obedari prinesie vsetkym teple jedlo.
mozem tomuto zamestnancovi vyplatit za tu jazdu nahradu 6,2/km + PHM a dat to do nakladov SZCO? kazdy den je to cca 8km
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    ZP ti ukladá povinnosť zabezpečiť stravovanie a ty ju spĺňaš. Okrem toho tento náklad súvisí s dosahovaním zisku, spokojní zamestnanci lepšie pracujú.
    Poďme nato z opačnej strany:
    1. Ak by aj bola nejaká jedáleň bližšie, môžu v nej horšie variť.....
    2. Nemôže dovoz jedla zabezpečiť jedáleň? Nemá auto /naozaj takú poznám a varí výborne/, alebo vodičovi vzali vodičák....
    3. A čo firemné auto? Je, nie je? Aby firma fugovala - má dôležitejšie povinnosti . Nič iné mi nenapadá.
    Nevidím problém, ty áno?

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    dakujem za odpoved.
    vsetky firemne jazdy vykonava zamestnanec na svojom sukromnom aute a ja mu to preplacam - firemne auto nie je.
    mal som malu pochybnost, aby mi to pri pripadnej kontrole nevyhodili, akoze je to sukromna jazda zamestnanca na obed...a teda nesuvis s podnikanim
    inak je to jedalen domova dochodcov a napodiv tam varia dobre oplati sa pre to chodit.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    kukučka Pozri príspevok
    ZP ti ukladá povinnosť zabezpečiť stravovanie a ty ju spĺňaš. Okrem toho tento náklad súvisí s dosahovaním zisku, spokojní zamestnanci lepšie pracujú.
    Poďme nato z opačnej strany:
    1. Ak by aj bola nejaká jedáleň bližšie, môžu v nej horšie variť.....
    2. Nemôže dovoz jedla zabezpečiť jedáleň? Nemá auto /naozaj takú poznám a varí výborne/, alebo vodičovi vzali vodičák....
    3. A čo firemné auto? Je, nie je? Aby firma fugovala - má dôležitejšie povinnosti . Nič iné mi nenapadá.
    Nevidím problém, ty áno?
    zabudol som podotknut jednu vec, asi dost podstatnu.
    zamestnanci dostavaju stravne listky - takze tym padom je pre zamestnavatela stravovanie zabezpecene.
    ten zamestnanec s autom zoberie stravne listky a ide kupit ten obed...

    dufam ze to nemeni situaciu

    jazdy zamestnaca pre obed

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.