Zavrieť

Porady

Číslovanie dohôd.

Máme 4 prevádzky a momentálne asi 50 dohodárov a asi ich bude viacej. Doteraz som ich číslovala od 01... do. Lenže kedže máme už 4 prevádzky, každé číslo dohody si telefonujeme. Je to dosť náročné-hlavne na telefonáty a vedenie číslovania. Môže každá prevádzka si zvlášť číslovať dohody ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Martina12345 Pozri príspevok
    Máme 4 prevádzky a momentálne asi 50 dohodárov a asi ich bude viacej. Doteraz som ich číslovala od 01... do. Lenže kedže máme už 4 prevádzky, každé číslo dohody si telefonujeme. Je to dosť náročné-hlavne na telefonáty a vedenie číslovania. Môže každá prevádzka si zvlášť číslovať dohody ? Ďakujem.

    Číslovanie dohôd je naozaj na Tebe......myslím, že významnejšie je, aby každý pracovník (či už na TPP alebo dohodu) mal svoje jedinečné osobné číslo pri spracovaní jeho miezd / odmien.

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    Súhlasím s Paula.
    Dohodnite si napr. pre každú prevádzku predčíslie a číslujte ovbyklým spôsobom.
    Tým zaručíte, že napr.30.-dohodár v každej z prevádzok bude mať iné číslo vďaka predčíslu prevádzky(napr.)
    Ja číslujem rrrr-mm-p.č., t.j.napr. 2007-01-30= dohoda spísaná v januári 2007, p.č. 30

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.