Zavrieť

Porady

Priebežné položky v Jú na koci roka

Chcela by som poprosiť o radu ako sa konkrétne zaúčtuje v Pohode Lite výber peňazí z bankomatu na konci roka. Na výpise z Bú v roku 2005 mi prišiel doklad o výbere dňa 30.12.2004 dátum spracovania: 2.1.2005. Peniaze som však mala v hotovosti v pokladni už v roku 2004. Keď som to zaúčtovala klasicky cez priebežné položky na základe výpisu z Bú, tak mi program urobil PPD na 30.12.2004 ale dal mi číselnú radu už roka 2005, to znamená že som to mala ako 1. príjem roka 2005, čo v skutočnosti nie je pravda. Poraďte mi ako to urobiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danuska je offline (nepripojený) Danuska

    obyčajný človek- žena Danuska
    neviem na akom principe pracuje pohoda, ale predpokladam, ze v 2004 ba si mala mat nauctovane pokladna prijem, priebezna polozka vydaj
    a v roku 2005 banka vydaj, priebezna polozka prijem /a nie prijem pokladna/ a ak nahadzujes datum povinnosti, tak musi byt 02.01, pretoze je to bankovy vypis
    skus pozriet 2004 ako ti to sfw urobil a ci to mas spravne v priebeznych polozkach
    dufam ze sa ti ozve niekto kto v tej pohode pracuje

    Priebežné položky v Jú na koci roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.