Zavrieť

Porady

intimny problem

Ahojte,
prosim poradte mi, mam jeden mensi problem... Na mieste intimneho ochlpenia mam podrazdenu pokozku co svrbi a v mieste medzi konecnikom a semennikmi mi trochu mokva mierne zapachajuca tekutina. Prosim poradte mi, co to je, cim je to sposobene a ako sa toho zbavit (najlepsie bez navstevy lekara).
Dakujem . ddodoo (17)
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ktokolvek by sa ti snazil nieco poradit cez internet - len na zaklade takehoto popisu, konal by velmi nezodpovedne, aj keby to zrovna bol lekar. V zivote sa budes musiet zbavit neprijemnych pocitov, ktore prinasa navsetva lekara s intimnymi problemami. Cim skor sa takychto zabran zbavis, tym lepsie. Navsteva lekara ta neminie.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

ddodoo Pozri príspevok
Ahojte,
prosim poradte mi, mam jeden mensi problem... Na mieste intimneho ochlpenia mam podrazdenu pokozku co svrbi a v mieste medzi konecnikom a semennikmi mi trochu mokva mierne zapachajuca tekutina. Prosim poradte mi, co to je, cim je to sposobene a ako sa toho zbavit (najlepsie bez navstevy lekara).
Dakujem . ddodoo (17)
Nebude to nič vážne, ale bez lekára sa to nezaobíde.
Treba zájsť na kožné odd.. a lekár predpíše lieky, ktoré sú účinné.
Čím skôr, tým lepšie.
0 0
vilob vilob

vilob je offline (nepripojený) vilob

to mokvajúce miesto by som skúsila liečiť repíkom-uvarený repíkový čaj a obklady z neho - máme to vyskúšané, je to super "rastlinka" ale každopádne by to bolo konzultovať s lekárom.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ddodoo Pozri príspevok
Ahojte,
prosim poradte mi, mam jeden mensi problem... Na mieste intimneho ochlpenia mam podrazdenu pokozku co svrbi a v mieste medzi konecnikom a semennikmi mi trochu mokva mierne zapachajuca tekutina. Prosim poradte mi, co to je, cim je to sposobene a ako sa toho zbavit (najlepsie bez navstevy lekar
ddodoo ked si svoj problem dokazal napisat do porady a povedat ho tolkym ludom urcite ho dokazes povedat aj lekarovi. Tento problem naozaj patri odbornikovi. Lekar sa s tymito problemami streta casto, nebudes ani prvy ani posledny, nic nenormalne. Takze hlavu hore a ries to, budes sa urcite citit lepsie. Drzim ti palce!
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Skús sa umývať odvarom z myšieho chvostíka, ale rozhodne navštív lekára a čím skôr. Prajem skoré uzdravenie.
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Především doporučuji co nedřívější návštěvu lékaře!!!! Dle svých mnohaletých zkušeností mohu ale doporučit antiseptický a antibiotický olej z grepfruitových jader. Nezaměňovat za podobný výtažek z grepfruitových jader s alkoholem – ten v tomto případě nedoporučuji.
Účinky oleje byly zkoumány na 770 kmenech bakterií (stafylokoky, streptokoky, salmonela) a 93 kmenech plísní (candida, aspergilus…), lamblie, chlamydie, helicobakter. Byly porovnávány s 30 antibiotiky a 18 protioplísňovými léky. Výsledky jsou srovnatelné s jednou výhodou. Olej se dá užívat dlouhodobě a nemá toxické účinky. Poruchy imunity mají většinou začátek na střevní sliznici, kde se díky různým vlivům (nesprávná strava, užívání antibiotik, hormonů, chemické látky) změní poměr mezi patogenními mikroorganizmy a „střevní policií“. Nehlídaný terén kolonizují kvasinky a plísně a vytvářejí prostředí, ve kterém se daří i parazitům. Okupovaná a drancovaná sliznice přestává plnit svou funkci – zpracovávání živin a produkce imunitních buněk) a stává se otevřenou branou pro odpad do krevního oběhu. Tudy přemnožená Candida migruje do dalších orgánů – pochva, třísla, děloha, vaječníky, prostata, dýchací cesty, lymfa atd. začíná začarovaný kruh s nemocemi, které antibiotika nevyřeší, protože podporují růst plísní, především Candidy albikans. Nejnovější výzkumy potvrzují souvislosti mezi jejím výskytem a mnoha nemocemi včetně artritid.
V těchto případech již nestačí pouze doplnit laktobacily. Díky převaze nepřátel nemají místo na uchycení a jsou zlikvidovány dřív, než se začnou množit. Některá přírodní antibiotika se nám již dostala do podvědomí – TTO, Propolis, Lichořeřišnice atd., a zvykli jsme si je používat. Říká se, že příroda má léky na všechno a právě vyjímečné účinky oleje grepfruitových jader jsou objeveny v čase, kdy díky modernímu způsobu života přibývá mnoho nových onemocnění.
Nezapomeňte na lékaře!!! Petr
Naposledy upravil Psycholog : 02.06.07 at 13:55
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kalkulka Pozri príspevok
Skús sa umývať odvarom z myšieho chvostíka, ale rozhodne navštív lekára a čím skôr. Prajem skoré uzdravenie.
Logiku to ma. Mysi chvostik by na chvostik mohol zaberat.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

misomiso Pozri príspevok
Logiku to ma. Mysi chvostik by na chvostik mohol zaberat.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Nemôžem si pomôcť, veľmi mi to pripomína alastora. Či nás zase niekto neskúša. Pretože novozaregistrovaný člen s jediným príspevkom na účtovníckej stránke - dobre, ale dobrá rada môže pomôcť komukoľvek.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Nemôžem si pomôcť, veľmi mi to pripomína alastora. Či nás zase niekto neskúša. Pretože novozaregistrovaný člen s jediným príspevkom na účtovníckej stránke - dobre, ale dobrá rada môže pomôcť komukoľvek.
Elenka, len tento? No to vieš, asi má ten problémik práve od vysedávania pri PC.... No veď životný štýl nám predsa určuje aj diagnózy, nie? Inak.... veď má 17 ...
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
misomiso Pozri príspevok
Logiku to ma. Mysi chvostik by na chvostik mohol zaberat.
Srandičky?, to je dobre, ale vážne, to viem od lekára.
0 0
*Emma Lehotská* *Emma Lehotská*

*Emma Lehotská* je offline (nepripojený) *Emma Lehotská*

Ahojte, mali ste už aj vy taký problém?
Vždy po suloži mam zapálenú vagínu a partner,zapálený penis. Mávam výtok, pálenie, svrbenie A po dobrom sexe sa potom liečime týždeň.Stále sa to opakuje a niekedy nemám už ani chuť.Som 3 roky vydatá. Mám 1 partnera-manžela a dúfam, že aj prežíva chvílky erotiky len so mnou.Asi pred mesiacom sme podstúpili liečbu obaja, aj on u urologa. výsledky boli negatívne a zas je to tu...
Myslíte že by bolo možné nie ja s parnerom si skrátka nesedíme, že s iným partnerom by takáto reakcia nenastala? Deti nemáme zatial, ale už by som aj chcela...
0 0
ddodoo ddodoo

ddodoo

Dakujem za vsetky rady. Asi sa naozaj odhodlam "poctit" navstevov lekara. A urcite vyskusam aj repik ... dakujem aj za prednasku o oleji z grap. jadier, ale myslim, ze pre mna je to dost draha a nedostupna zalezitost.

PS1: Pani Navratilova, keby som sedel stale pri PC, neodpisoval by som az teraz (vid datum)

PS2: Mozem Vas uistit, ze nikoho neskusam.. len som mal problem a potreboval som poradit.

PS3: Mysi chvostik na chvostik? ma pacne...
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

*Emma Lehotská* Pozri príspevok
Ahojte, mali ste už aj vy taký problém?
Vždy po suloži mam zapálenú vagínu a partner,zapálený penis. Mávam výtok, pálenie, svrbenie A po dobrom sexe sa potom liečime týždeň.Stále sa to opakuje a niekedy nemám už ani chuť.Som 3 roky vydatá. Mám 1 partnera-manžela a dúfam, že aj prežíva chvílky erotiky len so mnou.Asi pred mesiacom sme podstúpili liečbu obaja, aj on u urologa. výsledky boli negatívne a zas je to tu...
Myslíte že by bolo možné nie ja s parnerom si skrátka nesedíme, že s iným partnerom by takáto reakcia nenastala? Deti nemáme zatial, ale už by som aj chcela...
Návšteva u gynekológa čo najrýchlejšie.Ten Vám môže poradiť a nasadiť vhodné lieky.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ddodoo Pozri príspevok
Dakujem za vsetky rady. Asi sa naozaj odhodlam "poctit" navstevov lekara. A urcite vyskusam aj repik ... dakujem aj za prednasku o oleji z grap. jadier, ale myslim, ze pre mna je to dost draha a nedostupna zalezitost.

PS1: Pani Navratilova, keby som sedel stale pri PC, neodpisoval by som az teraz (vid datum)

PS2: Mozem Vas uistit, ze nikoho neskusam.. len som mal problem a potreboval som poradit.

PS3: Mysi chvostik na chvostik? ma pacne...
Dúfam podľa príspevku, že sme sa mýlili v podozreniach tu vyslovených aj v tichosti myslených. Inak tebe držím palce.
0 0
*Emma Lehotská* *Emma Lehotská*

*Emma Lehotská* je offline (nepripojený) *Emma Lehotská*

andi Pozri príspevok
Návšteva u gynekológa čo najrýchlejšie.Ten Vám môže poradiť a nasadiť vhodné lieky.
Ďakujem za radu,ale ja ku gynekologovi chodím ako na klavír pravidelne a partner k urologovi tiež.. . Po liečbe sa to stále opakuje...
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Emma, skús si nájsť stránku www.gynoflora.sk. Tam je toho dosť popísané. Možno ti to troška pomôže. Je tam aj fórum, môžeš zadať aj otázku. Odpovedá gynekológ v priebehu pár dní. Nejedná sa náhodou o chlamýdie?
0 0
*Emma Lehotská* *Emma Lehotská*

*Emma Lehotská* je offline (nepripojený) *Emma Lehotská*

kalkulka Pozri príspevok
Emma, skús si nájsť stránku www.gynoflora.sk. Tam je toho dosť popísané. Možno ti to troška pomôže. Je tam aj fórum, môžeš zadať aj otázku. Odpovedá gynekológ v priebehu pár dní. Nejedná sa náhodou o chlamýdie?
Ďakujem, si zlatá pozirm sa na to.Počula som aj o tých chlamídiách,ale nejak si nespomínam o čo vlsatne ide...
Brali mi vzorky na kultiváciu a citlivosť, tam by to nezistili vo výsledkoch?Vďaka ešte raz..
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Na chlamýdie sa robí samostatne test...
0 0
*Emma Lehotská* *Emma Lehotská*

*Emma Lehotská* je offline (nepripojený) *Emma Lehotská*

ZuzanaP Pozri príspevok
Na chlamýdie sa robí samostatne test...
Aha,tak to mi nerobili... Upovedomín Dr. Vďaka...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať