Zavrieť

Porady

RZ ZP a V,VI oddiel

Dobry den,
v 6/06 som bol PN, nemocenske som nedostaval, nakolko povinne poistenym som sa stal od 1.7.06 a nebol som ani dobrovolne poisteny. Pocas r. 2006 aj pocas PN som platil ZP v sume 966,-- Sk.
Mam uviest v oddieli V. pocet dni PN a nasledne potom upravit min. VZ v oddieli VI.? V editovatelnom tlacive od Krosu je totiz poznamka, ze sa ".... uvadzaju pocty dni, pocas ktorych poistenec poberal nemocenske, osetrovne...".
Robim to prvykrat, dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Info Vám určite podajú na hotline Krosu.

    Ak náhodou nie, tak vedzte, že vo Vašom prípade do oddielu V. neuvediete nič a v VI. oddieli uvádzate za jún plný počet dní (30) a nekrátený minimálny základ (6900).

    viktor24 je offline (nepripojený) viktor24

    viktor24
    Dakujem Vám p. Mihal! Snazil som sa dovolat parkrat do Krosu, marne - mali obsadene . Este raz dakujem.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Zaregistrujte sa ako používateľ DRAK-a www.drak.porada.sk. A s dovolaním sa na hotline problém mať nebudete a z ročným zúčtovaním už vôbec nie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.