Zavrieť

Porady

Kde ?

Mam znameho, ktory sa zaobera zhromazdovanim penazi pre detske domovy. Je vsak bezradny. Skusil uz skoro vsetko a dostavil sa len minimalny efekt.

Ak niekto vie poradit, kde najst ludi ochotnych pomoct, napiste. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lion Topoľčany
    Celkom nerozumiem otázke, pravdepodobne narážaš na to, že tie peniaze nemôže zohnať. No ono to nie je také jednoduché. Zoberme to z opačného pohľadu/ak to budem úplne ironizovať/ : ak vidím na ulici človeka, čo sa tvári,
    že robí zbierku pre deti-bežný človek si povie-to by mohol povedať každý...
    Bohužiaľ, to je prax. Ale niečo na to aj je, napr. projekt "HODINA DEŤOM", ak si dobre pamätám, cca len 30% všetkých vyzbieraných peňazí išlo skutočne
    deťom /ostatné pohltila reklama, herci, čo nahovorili šoty apod./ Prečo aj herci, televízia a ďalší ostatní, čo sa na tom priživili, nerobili to zadarmo ?
    Veď deti v detských domovoch a ústavoch-prenesene povedané-to sú naše deti, celej spoločnosti. O ďalších projektoch ani nehovoriac. Ale, aby som neodbočila od témy: ja by som sa skúsila spojiť s nejakým výrobcom /najlepšie veci dennej spotreby...napr.mlieko/ a bolo by fajn, keby na každom mlieku bolo veľkými písmenami:KÚPOU VÝROBKU PODPORÍTE JEDNOU KORUNOU taký a taký DETSKÝ DOMOV.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Tak to je fakt.. Tvrdit moze hocikto hocico.. Len keby ostalo u kazdeho len pri tvrdeniach, tak by sa nespravilo absolutne nic.
    Dik za napad Lion.

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Lion Topoľčany Pozri príspevok
    Bohužiaľ, to je prax. Ale niečo na to aj je, napr. projekt "HODINA DEŤOM", ak si dobre pamätám, cca len 30% všetkých vyzbieraných peňazí išlo skutočne
    deťom /ostatné pohltila reklama, herci, čo nahovorili šoty apod./ Prečo aj herci, televízia a ďalší ostatní, čo sa na tom priživili, nerobili to zadarmo ?
    Veď deti v detských domovoch a ústavoch-prenesene povedané-to sú naše deti, celej spoločnosti. .
    Tak to je teda dobrá hanba, ak len 30% z tých prostriedkov išlo deťom. Keby som to bola vedela, nedám na ten projekt ani korunu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.