Zavrieť

Porady

Kde zaradim?

Ludkovia do akej odpisovej skupiny zaradim vysokozdvizny vozik a cutter (strihaci stroj nie sijaci :-) ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ja mám u jedného klienta vyskozdvižný vozík zaradený do 2.skupiny a daňová kontrola to aj odsúhlasila. Cutter neviem kam.Bolo by dobré vedieť kód podľa JKP a potom podľa prílohy zákona o dani z príjmov zaradiť do príslušnej skupiny.

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    A ak to nikde nenájdeš, tak do druhej. Na 99% aj cutter patrí do 2. skupiny.

    Stanka je offline (nepripojený) Stanka

    Stanka
    "will"smith pocuvaj a ake KP je pri vysokozdviznom voziku? Je uz piatok a mam toho tak akurat dost. Prisla som na druhu skupinu ale vybrat si KP no neviem porad. dakujem

    Danuska je offline (nepripojený) Danuska

    obyčajný človek- žena Danuska
    pozri jkp 29-22- a v jednotke sú zdvíhacie zariadenia, ale pozrela by som aj 29-ku celú, neviem aký presne to máš zdvíhací stroj,
    a čo je to cutter, nepoužívame takúto techniku, tak som ti to nemohla pozrieť

    Stanka je offline (nepripojený) Stanka

    Stanka
    je to vysokozdvižný vozík na nejaké palety a ten cutter je strihací resp. rezací stroj na látky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.