Zavrieť

Porady

Škoda roomster

Nemáte niekto skúsenosť s kampaňou Škoda Roomster ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    No, dnes mi telefonicky ponúkli na dva dni bezplatne auto a ja mám hneď obavy, čo je za tým.
    Lion Topoľčany
    To nebude len tak.Určite, ak nechcete mať v budúcnosti problémy, nechoďte
    do toho. V dnešnej dravej dobe Vám nikto nič nedá len tak zadarmo...
    Lion Topoľčany
    rickman Pozri príspevok
    Ale no. Zase nie vsetko je pyramida.

    abel pozri sem:
    http://news.auto.cz/tiskovky/skoda-p...-na-2-dny.html
    Samozrejme, taká veľká firma si nemôže dovoliť "pyramídu", ale ide o to,
    keď to auto 2 dni používate /a ďalší zákazníci tiež/, určite, ak si to auto
    nekúpite, riskujete nekonečné telefónovanie zo strany predajcu...

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Ďakujem za názory. Vyzeralo to veľmi seriózne, mám dojednaný aj termín - mohla som si vybrať či cez víkend alebo pracovné dni a kontakt je cez autorizovaného predajcu v našom meste, ktorého osobne poznám. Hneď som hovorila, že nemienim kupovať auto, vôbec ich to netrápilo.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Môžem potvrdiť, že to bola skutočne seriózna ponuka,nič za tým nebolo. Poskytnú Vám auto s plnou nádržou a po 2 dňoch užívania ho len s plnou nádržou vrátite. Akurát vyplníte nejaký dotazník, ktorý sa týka vašej spokojnosti s autom. Mne osobne vyhovovalo, aj keď vzhľadovo ... no, asi sa niekto vyšantil. Nie som odborník na technickú stránku auta, ale sedelo mi dobre. Urobili sme si dámsku jazdu a hoci bolo dnes voľno, cesty prázdne, radosť jazdiť - teda aspoň náš okruh, ktorý sme si urobili - Červený Kameň, sokoliari a dravé vtáky, Smolenice, výborná strava na Čertovej peci a prekrásne posedenie na káve u Furmana v Banke pri Piešťanoch. Počasie ako na objednávku (vždy, keď sme mali vstup do zámku, vonku sa rozpršalo, a keď sme vyšli von, bolo krásne). Mojou jedinou úlohou bolo robiť autu reklamu jazdením po Slovensku, ale som s dnešným dňom maximálne spokojná, preto im robím reklamu aj na Porade. Ak má niekto podobnú možnosť, odporúčam naplánovať si dva dni oddychu a vychutnať si to.
    Lion Topoľčany
    abel, napriek môjmu skeptickému názoru na vec Ti môžem len ticho závidieť.
    Tak mi treba, život je už taký...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.