Zavrieť

Porady

poplatok GPS

stretli ste sa niekto s fa: poplatok za prenos a sprac.signalu, za GPS ? ide o popl. 538 alebo 518 službu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    To je čo za blud? GPS signál je dostupný bezplatne. Jednine žeby niekto poskytoval nejakú službu na základe GPS tak potom je to 518. No ale neviem. Skús popísať bližšie.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    no pre mna je to tiež haluz, text na fa je : poplatok za prenos a spracovanie signálu a dispečerske služby, za GPS a tel.poplatku za vozidlo XY

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Kokso, to je fakt haluz. Ale seriózne : ak niekto má dojednané takéto služby, tak 518. Ale ten, kto objednal, nevie čo objednal, až na tie telefónny a dispečerský poplatok. Asi je to taxi alebo preprava.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    no ja som to mala na 518, ale ten názov poplatok mi dal chrobáka, ale v asi keby išlo nejake správne a pod. poplatky mala by som sa s tým trápiť, dám 518.
    dik

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    nejedna sa o nejake GPS zariadenie v aute, ktore zaroven funguje ako kniha jazd? byva sucastou drahsich zabezpecovacich systemov, ktore umoznuju lokalizovat auto pomocou GPS po pripadnej kradezi auta atd, casto vedlajsim "produktom" byva ta kniha jazd...

    znenie je presne taketo?
    "poplatok za prenos a sprac.signalu, za GPS"
    prenos a spracovanie signalu (moze byt iny signal ako GPS, napr. GSM) a GPS moze byt poplatok za prenajaty GPS pristroj....

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    ano text je presne opísaný z fa. ide zrejme o nejake zariadenie o akom píšeš. ide o niekolko milionove auto, takže možno nejaké zabezpečenie, aby ho našli.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Prečo by ho nenašli? Ide o zabezpečovacie zariadenie spojené s vyhľadávaním vozidla podľa GPS signálu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.