Zavrieť

Porady

Dodatočné daňové priznanie PO

Chcem sa spýtať, robím úplne nanovo celé účtovníctvo z roku 2006. 31.3.2007 sa podalo riadne daňové priznanie spolu s prílohami,kde som vyznačila že účtovná závierka bola len zostavená nie schválená. Chcem podať dodatočné DP PO aj prílohami, teraz neviem čo v prílohách vyznačiť či ide o mimoriadnu, riadnu alebo priebežnú závierku. Prílohy musím podať lebo sa zmenili zostatky na účtoch. Za každú odpoveď ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    Podľa mňa je riadna. Uzavrela si účtovné knihy k poslednému dňu účtovného obdobia.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Luna Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať, robím úplne nanovo celé účtovníctvo z roku 2006. 31.3.2007 sa podalo riadne daňové priznanie spolu s prílohami,kde som vyznačila že účtovná závierka bola len zostavená nie schválená. Chcem podať dodatočné DP PO aj prílohami, teraz neviem čo v prílohách vyznačiť či ide o mimoriadnu, riadnu alebo priebežnú závierku. Prílohy musím podať lebo sa zmenili zostatky na účtoch. Za každú odpoveď ďakujem.
    Je to riadna účtovná závierka, až schválením sa uzatvárajú. A vtedy síce robíš dodatočné DP, ale súvahu, výkaz upravuješ v aktuálnom roku oproti hospod.výsledku.

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Idem robiť dodatočné DP za rok 2006.
    Účtovnú závierku ešte nemáme schválenú, tak môžem otvoriť účtovné knihy a opraviť to čo musím opraviť.
    Chcem sa opýtať, čo všetko musím odovzdať na DU :
    1. Dodatočné DP
    2. Súvahu
    3. Výkaz ZaS
    4. Poznámky ????
    Musím nanovo urobiť poznámky, alebo len jednou vetou napíšem - zdôvodnim, prečo som robila dodatočné DP ?

    Dodatočné daňové priznanie PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.