Zavrieť

Porady

Canon PIXMA MP510 - podávač papiera

Kúpil som si nové multifunkčné zariadenie Canon Pixma MP510 a nechce mi to brať papier ani pri tlači ani pri kopírovaní. Stále mi ukazuje na displeji, že došiel papier. Pritom papier je v podávači papiera a postupoval som podľa návodu. Vie mi niekto poradiť ako postupovať, aby to fungovalo tak ako má ? Doteraz som nemal s touto značkou skúsenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    mne to hlasilo to iste a potom som zistila že som omylom zapla podávanie papiera zo spodu - tam kde ich nemam. davam si ich obyčajne z boku.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Pohar Pozri príspevok
    mne to hlasilo to iste a potom som zistila že som omylom zapla podávanie papiera zo spodu - tam kde ich nemam. davam si ich obyčajne z boku.
    Ale na tomto zariadení je podávač papiera (zásobník na papier vpredu a z vrchu by mal vychádzať. Z boku nie je žiadny otvor.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    marek15 Pozri príspevok
    Ale na tomto zariadení je podávač papiera (zásobník na papier vpredu a z vrchu by mal vychádzať. Z boku nie je žiadny otvor.
    a vnutri nie je? My tam mame tako tlacidlo - papier z boku a zo spodu...skuste ten papier nejak posunut, popripade zapnite a vypnite pristroj. alebo zavolajte doo predjane. musia tam mat servisaka.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Pohar Pozri príspevok
    a vnutri nie je? My tam mame tako tlacidlo - papier z boku a zo spodu...skuste ten papier nejak posunut, popripade zapnite a vypnite pristroj. alebo zavolajte doo predjane. musia tam mat servisaka.
    No už som prišiel na ten spôsob ako treba vkladať papier. Takže nie ako bolo napísané a nakreslené v návode zo spodu, ale zvrchu a zospodu vychádza. Odkopíroval som na skúšku dve tlačivá a zase mi na displeji ukazuje chyba pri kopirovaní. Už som vypol zariadenie aj PC a znovu zapol,
    ale stále mi to hlási tú istú chybu. Tak dúfam, že som to nejako nespackal.
    Ale aj tak ďakujem za snahu pomôcť.

    Canon PIXMA MP510 - podávač papiera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.