Zavrieť

Porady

Canon Pixma MP600

Chcela by som kúpiť multifunk.zariadenie Canon Pixma MP600.Kďe sa dá nakúpiť? V Ageme mám to objednané už vyše mesiac a stále nič.Nevie my niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    dobsony Pozri príspevok
    Chcela by som kúpiť multifunk.zariadenie Canon Pixma MP600.Kďe sa dá nakúpiť? V Ageme mám to objednané už vyše mesiac a stále nič.Nevie my niekto poradiť?
    To sa mi nezdá, že tak dlho to trvá. Preverovala si to tam? Ja som si brala tiež z Agemu Canom Pixma MP510 a priviezli mi ho na druhý deň.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    Každý týždeň treba tam zavolať, a vždy povedali, že teraz ešte nedostali a máme zavolať budúci týžden, a povedia že kedy. Áno je to tak, keď niečo majú na sklade tak, to máš doma už na druhy deň.

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Tak skús cez vyhľadávač zistiť na nete, kde ho majú na sklade a v Ageme objednávku zruš.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dobsony Pozri príspevok
    Chcela by som kúpiť multifunk.zariadenie Canon Pixma MP600.Kďe sa dá nakúpiť? V Ageme mám to objednané už vyše mesiac a stále nič.Nevie my niekto poradiť?
    Problém nebude asi v AGEMe, ale na strane importéra, lebo nikde na Slovensku ju momentálne nemajú.

    Skús cez nejakého českého predajcu, napr.:

    http://www.lan-shop.cz/multifunkcni-...ni/canon/38190

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    ďakujem pekne za odpovede.Pozerala som adresu čo ste písali.Tam majú.Nemám ešte skúsenosti nákupom cez internet. Trošku mám obavy, že nedostanem to, čo som objednala, a môžem potom behať za svojími peniazmi.Nemáte zlé skúsenosti?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dobsony Pozri príspevok
    ďakujem pekne za odpovede.Pozerala som adresu čo ste písali.Tam majú.Nemám ešte skúsenosti nákupom cez internet. Trošku mám obavy, že nedostanem to, čo som objednala, a môžem potom behať za svojími peniazmi.Nemáte zlé skúsenosti?
    Dnes je už dosť rozšírené, nakupovať cez internet. A táto firma sa nejaví ako fingovaná. Ja by som im dôveroval.

    Treba si pozrieť podmienky. Ak máš obavy, zasielajú na SK aj dobierkou, ale za prípatok. Aj tak Ťa doprava vyjde cca 350-500 CZK, podľa toho, čo píšu. Al aspoň nemusíš platiť poplatok za prevod do zahraničia (čo dnes nie je malá položka, ja som platil EUR do AT a poplatok bol 600+129 SKK).

    Ja som si pred rokom podobne kúpil pneumatiky za 5000,- SKK z Čiech. Do dvoch dní tu boli - prostredníctvom kuriéra.
    Naposledy upravil Chobot : 12.03.07 at 14:26

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    Ďakujem pekne. Práve teraz som dostala e-mail, že v Komárne to majú.pravda, že to budem trošku drahšie ako by som dostala z Agemu, ale už nemusím ďalej čakať, a viac krát telefonovať.Ešte raz ď akujem za dobré radi.
    Naposledy upravil dobsony : 12.03.07 at 13:21

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dobsony Pozri príspevok
    Ďakujem pekne. Práve teraz som dostala e-mail, že v Komárne to majú.pravda, že to budem trošku drahšie ako by som dostala z Agemu, ale už nemusím ďalej čakať, a viac krát telefonovať.Ešte raz ď akujem za dobré radi.
    Inak už to majú aj v AGEME. Teraz som pozeral dostupnosť a majú to "Na sklade".

    Presne ako som povedal, importér to konečne doviezol. Zajtra to bude v každej predajni.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    No budem zvedavá ako to dopadn e. Dobrú noc a na zajtra pekný deň každým.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    dobsony Pozri príspevok
    Chcela by som kúpiť multifunk.zariadenie Canon Pixma MP600.Kďe sa dá nakúpiť? V Ageme mám to objednané už vyše mesiac a stále nič.Nevie my niekto poradiť?
    Po preverení je toto multifunkčne v Ageme na sklade !!!!!!!!!

    LubosP je offline (nepripojený) LubosP

    LubosP
    dobsony Pozri príspevok
    Ďakujem pekne. Práve teraz som dostala e-mail, že v Komárne to majú.pravda, že to budem trošku drahšie ako by som dostala z Agemu, ale už nemusím ďalej čakať, a viac krát telefonovať.Ešte raz ď akujem za dobré radi.
    tak to mas stastie, moja manzelka robi vo firme ktora prave multifunkcie Canon predava a teda viem, ze Canon mam problemy s vyrobou a dodavkou do celej Europy, teda ani v Cechach to nie je veselsie

    asi si uz na Tajwane uvedomili ako ich tam zdieraju a zacali strajkovat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.