Zavrieť

Porady

FF Východná 2007

Folklórny festival vo Východnej, v novom amfiteátri,
o polnoci ohňostroj, viac na www.nocka.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    V blízskosti je Važecká jaskyňa,nie je ďaleko na Štrbské pleso na člnky,na Predné solisko na lanovku,myslím že deťom by sa to páčilo.

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Pre milovníkov folklóru - Folklórny festival Východná 4.-6. júl 2008 program na stránke www.nocka.sk

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Na tento festival mám krásne spomienky. Má svoju atmosféru. Vždy pre úvodnej zvučke som dostala zimomriavky. Bol to pre mňa nádherný začiatok prázdnin.
    Rada by som išla aj tento rok, žiaľ momentálne mi to moje pracovné povinnosti mimo SR mi to nedovoľujú.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tento rok sa festivalu zúčastním , už sa teším

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Vyzerá to tak, že možno pôjdeme pozrieť Východnú s rodinkou. Koná sa 2.- 4.7.2010. Program, ako po iné roky, na:
    http://www.nocka.sk/vychodna

    Ak máte nejaký typ na spestrenie program pre deti (5 a 1,5roka) v okolí Tatier (okrem kúpalísk), budem rada.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.